Театр юного глядача: Афіша і квитки

Одеський театр юного глядача — один з найстаріших та найкрасивіших дитячих театрів країни. Він функціонує з 1930-го року та за цей час отримав безліч міжнародних премій («Алые паруса», нагорода міжнародного фестивалю ТЮГів, фестиваль мистецтв «GLORIA»), а через його сцену пройшли десятки народних та заслужених артистів України.

Театр знаходиться в Одесі за адресою: вул. Грецька, 48а.

Одеський театр юного глядача цікавий тим, що в своєму репертуарі поєднує як класичні спектаклі, так і незвичайні авангардні постановки, як розважальні вистави для малюків, так і серйозні п’єси для юнаків.

Театр бере участь у конкурсах, проводить сімейну освітню програму «Ми йдемо до Театру» та влаштовує читки п’єс, які може відвідати будь-хто.

Цікаво? Детальна інформація в афіші нижче на сторінці! Обирайте спектакль, купуйте квитки на нашому сайті concert.ua та приходьте на зустріч з мистецтвом усією родиною! Побачимось у залі Одеського ТЮГа!

Одеса, вул. Грецька, 48а

Афіша

Маленький принц 15 листопада 19:00, Пт Маленький принц Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Маленький принц Вже не хочу 15 листопада Маленький принц Театр юного глядача Придбати Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати дивовижний випадок 16 листопада 19:00, Сб дивовижний випадок Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. дивовижний випадок Вже не хочу 16 листопада дивовижний випадок Театр юного глядача Придбати Кришталевий черевичок 17 листопада 12:00, Нд Кришталевий черевичок Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кришталевий черевичок Вже не хочу 17 листопада Кришталевий черевичок Театр юного глядача Придбати Моя професія - синьйор з вищого світу 20 листопада 19:00, Ср Моя професія - синьйор з вищого світу Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Моя професія - синьйор з вищого світу Вже не хочу 20 листопада Моя професія - синьйор з вищого світу Театр юного глядача Придбати Золотий ключик 23 листопада 12:00, Сб Золотий ключик Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 23 листопада Золотий ключик Театр юного глядача Придбати Ну дуже ковбойська історія! 23 листопада 19:00, Сб Ну дуже ковбойська історія! Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Ну дуже ковбойська історія! Вже не хочу 23 листопада Ну дуже ковбойська історія! Театр юного глядача Придбати Ну дуже ковбойський історія! 24 листопада 12:00, Нд Ну дуже ковбойський історія! Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Ну дуже ковбойський історія! Вже не хочу 24 листопада Ну дуже ковбойський історія! Театр юного глядача Придбати Дядечків сон 29 листопада 19:00, Пт Дядечків сон Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Дядечків сон Вже не хочу 29 листопада Дядечків сон Театр юного глядача Придбати Мауглі 30 листопада 12:00, Сб Мауглі Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Мауглі Вже не хочу 30 листопада Мауглі Театр юного глядача Придбати Лісова пісня 30 листопада 19:00, Сб Лісова пісня Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Лісова пісня Вже не хочу 30 листопада Лісова пісня Театр юного глядача Придбати