24-pay-mark Created with Sketch.

Цвіт Жакаранди

від 60 ₴
Обрати подію
Спектакль «Цвіт жакаранди» у Києві відбудеться в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти у театр на виставу «Цвіт жакаранди» у Києві?

  1. Драматична постановка з актуальною проблематикою.
  2. Переконлива гра акторів.
  3. Враження, які залишаться з вами надовго.

Спектакль «Цвіт жакаранди» у Києві

«Цвіт жакаранди» – драматична вистава, в основі якої – п’єса іспанського драматурга Алехандро Касони «Дерева помирають стоячи». Переклад з іспанської виконала Олена Славинська. До складу постановної групи увійшли:
  • режисер-постановник Кирило Кашліков;
  • асистент режисера Олександр Степанцов;
  • автор ідеї сценічного рішення Давид Боровський;
  • хореографка Ольга Голдис;
  • помічники режисера Катерина Лесик, Денис Степенко;
  • сценографія та костюми – Олена Дробна.
Ролі виконують: Ніна Ніжерадзе, Лідія Яремчук, Віктор Алдошин, Сергій Бережко, Валерій Рождественський, Ярослав Прикоп, Юрій Дяк, Любов Солодова та інші.

Милосердна брехня чи правда, що ранить: про непростий життєвий вибір у виставі Театру Лесі Українки

Коли людина постає перед необхідністю вирішувати, що краще: болісна правда чи обережна брехня, – рішення не буває простим і однозначним. Адже цей вибір вимагає максимальної відповідальності та усвідомлення усіх можливих наслідків. «Цвіт жакаранди» – історія про глибинне розуміння такого почуття як любов. І тут дуже доречно буде згадати іспанське прислів’я «Дерева помирають стоячи», яке алегорично змальовує силу людського духу. Приходьте, байдужих не буде! Мова вистави – українська. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Цвіт жакаранди» у Києві?

Замовити квитки ви можете у будь-який зручний для себе час на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати