24-pay-mark Created with Sketch.

Декоратор

від 200 €
Обрати подію
Спектакль «Декоратор» у Києві відбудеться в Київському драматичному театрі на Подолі.

Чому варто піти у театр на виставу «Декоратор» у Києві?

  1. Яскрава легка комедія, що заряджає гарним настроєм.
  2. Талановита акторська гра.
  3. Вистава, що наштовхує на вельми цікаві та важливі роздуми.

Спектакль «Декоратор» у Києві

«Декоратор» – блискуча комедія у оригінальному жанрі «жінки жартують» за п’єсою англійського драматурга Дональда Черчилля. Режисер-постановник – Ігор Матіїв. Художниця-постановниця і художниця з костюмів – Світлана Заікіна. Помічниця режисера – Вікторія Набедрик. Авторка перекладу з англійської – Теодозія Бурма.

Безмежні можливості жіночої фантазії у виставі Театру на Подолі

Прем’єра спектаклю «Декоратор» відбулася 11 лютого 2022 року. Вистава розповідає історію жінки, чоловік якої поїхав у відрядження. А для досвідченої «другої половинки» це прекрасна нагода порозважатися, зробити ремонт вдома і… познайомитися з дружиною свого коханця. Що ж, ситуація не з простих, але треба рятувати шлюб. І задля цього вона ладна на невеличку аферу… Мова вистави – українська.

Де купити квитки на спектакль «Декоратор» у Києві?

Замовляйте витки у будь-який зручний для вас час на Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ісус Христос - суперзірка 02 березня 16:00, сб Ісус Христос - суперзірка Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 300 ₴ Ісус Христос - суперзірка Вже не хочу 02 березня Ісус Христос - суперзірка Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати