Інстинкт

05.01 - 05.01 Подiй: 1
Відгуків немає
від 250 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 250 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу "Інстинкт"?

1. Вистава за кращими творами загадкової Ольги Кобилянської.
2. Вперше українська класика настільки еротична й сучасна.
3. На вас чекають найкрасивіші актриси молодий трупи Нового українського театру.

Із давніх-давен ні для кого не секрет, що стосунки чоловіка і жінки будуються на їхніх природних інстинктах.

Чоловік-"мисливець" завжди мав на меті задовольнити свої сексуальні потреби і наплодити дітей (можна від різних жінок), а жінка-"мати" хотіла знайти захисника, створити сім'ю. І для досягнення цих, м'яко кажучи, інстинктивних потреб обидвоє зазвичай використовували ефемерну зброю під назвою кохання.

Усе зрозуміло і просто. Але чому ж тоді на цій основі виникає стільки непорозумінь і розчарувань? Чому ми можемо з легковажністю ставитися до "любовних" зв'язків, а потім несподівано зустріти когось, хто "зведе з розуму"? Що ж стоїть за цим містичним зв'язком? Чому хтось починає проникати в наші сни? Може, існує щось більше, ніж інстинкти? Можливо, все ж, кохання – це щось інше?

У чуттєвій, трохи містичній і небезпечно еротичній виставі режисера Віталія Кіно за творами загадкової Ольги Кобилянської, актори НУТу намагаються з'ясувати, чи винні в усьому тільки інстинкти?

Актори

Схожі події

Вій 12 грудня 19:00, Чт Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 12 грудня Вій Російський театр Придбати VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 22 грудня 12:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 22 грудня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Світ очима Воробушка 15 грудня 19:00, Нд Світ очима Воробушка Дніпро, Дніпровський академічний театр драми і комедії від 100 грн. Світ очима Воробушка Вже не хочу 15 грудня Світ очима Воробушка Дніпровський академічний театр драми і комедії Придбати