Інстинкт

03.03 - 03.03 Подiй: 1
Відгуків немає
від 250 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 250 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу "Інстинкт"?

1. Вистава за кращими творами загадкової Ольги Кобилянської.
2. Вперше українська класика настільки еротична й сучасна.
3. На вас чекають найкрасивіші актриси молодий трупи Нового українського театру.

Із давніх-давен ні для кого не секрет, що стосунки чоловіка і жінки будуються на їхніх природних інстинктах.

Чоловік-"мисливець" завжди мав на меті задовольнити свої сексуальні потреби і наплодити дітей (можна від різних жінок), а жінка-"мати" хотіла знайти захисника, створити сім'ю. І для досягнення цих, м'яко кажучи, інстинктивних потреб обидвоє зазвичай використовували ефемерну зброю під назвою кохання.

Усе зрозуміло і просто. Але чому ж тоді на цій основі виникає стільки непорозумінь і розчарувань? Чому ми можемо з легковажністю ставитися до "любовних" зв'язків, а потім несподівано зустріти когось, хто "зведе з розуму"? Що ж стоїть за цим містичним зв'язком? Чому хтось починає проникати в наші сни? Може, існує щось більше, ніж інстинкти? Можливо, все ж, кохання – це щось інше?

У чуттєвій, трохи містичній і небезпечно еротичній виставі режисера Віталія Кіно за творами загадкової Ольги Кобилянської, актори НУТу намагаються з'ясувати, чи винні в усьому тільки інстинкти?

Актори

Схожі події

Лускунчик 21 лютого 18:30, Чт Лускунчик Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 21 лютого Лускунчик Одеський театр Опери та Балету Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Про мишей та людей 25 березня 19:00, Пн Про мишей та людей Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 190 грн. Про мишей та людей Вже не хочу 25 березня Про мишей та людей Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати