24-pay-mark Created with Sketch.

Камінний господар

від 250.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «Камінний господар» у Києві відбудеться у Київському драматичному театрі на Подолі.

Чому варто піти у театр на виставу «Камінний господар» у Києві?

  1. Глибока поетична драма Лесі Українки у новаторській постановці.
  2. Революційне змалювання образу Дон Жуана.
  3. Яскрава емоційна складова, що викличе відгук у кожному серці.

Спектакль «Камінний господар» у Києві

«Камінний господар» – яскрава драматична вистава за твором української поетеси зламу століть – Лесі Українки, у постановці режисера Івана Уривського. Неочікуваний підхід до розкриття образу головного героя, прониклива акторська гра, завжди актуальна проблематика – складові успішного спектаклю. Не пропустіть!

Вистава про пошуки щастя та вміння чути своє серце

«Любові легкого шляху не треба…» Таку думку вустами Долорес доносить до читача дослідниця людських відносин Леся Українка. В її любовній драмі Дон Жуан постає гордим і велелюбним борцем за волю й право бути щасливим. Він слідує за покликом серця. Та що переможе, чиї життєві принципи матимуть більшу силу – це і є головне питання. На вас чекає зустріч із легендарним спокусником, егоїстичною Донною Анною та камінним доном Гонзаго де Мендозою. Через взаємодію цих яскравих персонажів у виставі даються відповіді на важливі питання. Мова вистави – українська. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Камінний господар» у Києві?

Замовити квитки ви завжди можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Hamlet 26 червня 18:00, ср Hamlet Львів, Міський палац культури ім. Г. Хоткевича від 300 ₴ Hamlet Вже не хочу 26 червня Hamlet Міський палац культури ім. Г. Хоткевича Придбати ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ 14 липня 11:00, нд ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ Вже не хочу 14 липня ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ Одеський обласний театр ляльок Придбати Лялька Реґґеді Енн 14 липня 11:00, нд Лялька Реґґеді Енн Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Лялька Реґґеді Енн Вже не хочу 14 липня Лялька Реґґеді Енн Одеський театр юного глядача Придбати Будьте ви щасливі! 14 липня 17:00, нд Будьте ви щасливі! Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Будьте ви щасливі! Вже не хочу 14 липня Будьте ви щасливі! Одеський театр юного глядача Придбати