24-pay-mark Created with Sketch.

Корсиканка

від 250.00 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль «Корсиканка» в Києві?

  1. Глибоке занурення у внутрішній світ одного з найвідоміших полководців в історії.
  2. Можливість відкрити в Наполеона властиві звичайній людині якості.
  3. Чергове підтвердження впливовості жінок у нашому світі.

Вистава «Корсиканка» в Києві

Запрошуємо вас до Київського театру драми та комедії на постановку «Корсиканка» в жанрі історичного анекдоту за п'єсою Іржи Губача. Захоплюючий сюжет, соковиті діалоги та блискуча акторська гра нікому не дозволить занудьгувати!

Замовляйте квитки вже сьогодні.

Київський театр драми та комедії відкриває завісу таємниці долі Наполеона

Вистава «Корсиканка» – це яскрава історія про життя засланого імператора Наполеона. Колись він купався в славі та насолоджувався власною величчю. А сьогодні – ледь животіє на острові Святої Єлени.

Але раптом в житті великого полководця з'являється корсиканка Жозефіна. Вона докорінно змінює життя поваленого імператора...

  • Режисер-постановник – Олексій Лісовець.
  • Актори – Олеся Жураковська, Сергій Солодов, Анатолій Ященко, Андрій Мостренко та інші.
  • Тривалість – 2 години 10 хвилин, з антрактом.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на виставу «Корсиканка» в Києві?

Оформити квитки на виставу «Корсиканка» в Київському театрі драми та комедії онлайн або з доставкою допоможе надійний сервіс Concert.ua. Дивіться повну афішу подій у Києві.

Схожі події

Ти моє все 19 липня 18:00, пт Ти моє все Київ, Bel etage від 229 ₴ Ти моє все Вже не хочу 19 липня Ти моє все Bel etage Придбати Гуцулка Ксеня 09 вересня 18:00, пн Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 490 ₴ Гуцулка Ксеня Вже не хочу 09 вересня Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Безталанна 26 листопада 19:00, вт Безталанна Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 590 ₴ Безталанна Вже не хочу 26 листопада Безталанна Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Випадкові знайомства 20 липня 18:00, сб Випадкові знайомства Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 200 ₴ Випадкові знайомства Вже не хочу 20 липня Випадкові знайомства Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати