24-pay-mark Created with Sketch.

Корсиканка

від 250 €
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль «Корсиканка» в Києві?

  1. Глибоке занурення у внутрішній світ одного з найвідоміших полководців в історії.
  2. Можливість відкрити в Наполеона властиві звичайній людині якості.
  3. Чергове підтвердження впливовості жінок у нашому світі.

Вистава «Корсиканка» в Києві

Запрошуємо вас до Київського театру драми та комедії на постановку «Корсиканка» в жанрі історичного анекдоту за п'єсою Іржи Губача. Захоплюючий сюжет, соковиті діалоги та блискуча акторська гра нікому не дозволить занудьгувати!

Замовляйте квитки вже сьогодні.

Київський театр драми та комедії відкриває завісу таємниці долі Наполеона

Вистава «Корсиканка» – це яскрава історія про життя засланого імператора Наполеона. Колись він купався в славі та насолоджувався власною величчю. А сьогодні – ледь животіє на острові Святої Єлени.

Але раптом в житті великого полководця з'являється корсиканка Жозефіна. Вона докорінно змінює життя поваленого імператора...

  • Режисер-постановник – Олексій Лісовець.
  • Актори – Олеся Жураковська, Сергій Солодов, Анатолій Ященко, Андрій Мостренко та інші.
  • Тривалість – 2 години 10 хвилин, з антрактом.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на виставу «Корсиканка» в Києві?

Оформити квитки на виставу «Корсиканка» в Київському театрі драми та комедії онлайн або з доставкою допоможе надійний сервіс Concert.ua. Дивіться повну афішу подій у Києві.

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Брешемо чисту правду 08 березня 19:00, пт Брешемо чисту правду Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Брешемо чисту правду Вже не хочу 08 березня Брешемо чисту правду Київська Консерваторія Придбати Про що мовчать чоловіки 08 березня 15:00, пт Про що мовчать чоловіки Львів, Палац культури залізничників «Рокс» від 340 ₴ Про що мовчать чоловіки Вже не хочу 08 березня Про що мовчать чоловіки Палац культури залізничників «Рокс» Придбати 08 березня 18:00, пт Обережно Єва Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 100 ₴ Вже не хочу 08 березня Обережно Єва Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати