24-pay-mark Created with Sketch.

Коти - біженці

від 250.00 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Коти-біженці» у Києві?

  1. Незвичайна мистецька терапія для глядачів.
  2. Цінні поради про те, як впоратися зі своїми емоціями.
  3. Цікавий сюжет та чудові актори.

Спектакль «Коти-біженці» у Києві

Творчий колектив Театру «Сонечко» запрошує діточок та їхніх батьків на чудову виставу «Коти-біженці», у якій кожен знайде для себе певну мудрість та підтримку. Авторки – Марина Смілянець та Людмила Тимошенко.

Усе про справжню дружню підтримку у незвичайній виставі

Кошеня на ім'я Персик втратило свій дім через те, що загубилося. Випадково Персик потрапляє до клубу котів-біженців, і як би йому тяжко не було, як би він не хотів знову потрапити додому, відтепер Персик – частина нової великої сім'ї. На щастя, тут кошеня знаходить щирих та добрих друзів, які допоможуть пережити складні часи. Смілива кішка Маруся, енергійна киця Буся та самовпевнений котан Микола, які так само пройшли через певні негаразди у своєму житті, допомагають Персикові подолати і його страхи. Тож приходьте і ви на унікальну кототерапію та відчуйте справжню підтримку. Тривалість вистави – 60 хвилин. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Коти-біженці» у Києві?

Придбати квитки на виставу ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Чарівна лампа Аладдіна 19 липня 11:00, пт Чарівна лампа Аладдіна Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Чарівна лампа Аладдіна Вже не хочу 19 липня Чарівна лампа Аладдіна Одеський театр юного глядача Придбати Русалонька 27 липня 16:00, сб Русалонька Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Русалонька Вже не хочу 27 липня Русалонька Одеський обласний театр ляльок Придбати Таємниці Невермору 23 серпня 17:00, пт Таємниці Невермору Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 170 ₴ Таємниці Невермору Вже не хочу 23 серпня Таємниці Невермору Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ 21 липня 11:00, нд ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ Вже не хочу 21 липня ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ Одеський обласний театр ляльок Придбати