24-pay-mark Created with Sketch.

Летюча миша

від 100 ₴
Обрати подію
Спектакль «Летюча миша» у Києві відбудеться з 17 лютого по 7 квітня 2024 року у Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «Летюча миша» у Києві?

  1. Один з найвідоміших творів Йоганна Штрауса.
  2. Оперета, що підкорила світову сцену.
  3. Експресія виконання, що пробудить букет яскравих емоцій.

Спектакль «Летюча миша» у Києві

«Летюча миша» – всесвітньо відома оперета на музику Йоганна Штрауса. Автор написав легендарний твір лише за 42 дні. І не менш стрімко вистава отримала неймовірну популярність у київської публіки. Саме тому сьогодні «Летюча миша» посідає одне з найпочесніших місць в репертуарі театру.

Неперевершений зразок віденської оперети на київській сцені

Цього вечора ви опинитеся серед гостей пишного маскараду, який влаштував князь Орловський. Саме тут, посеред десятків інших гостей, знаний «Дон Жуан» Генріх Айзенштайн зустрічає чарівну незнайомку в костюмі кажана. Чоловік без тями закохується і робить усе, щоб завоювати прихильність красуні. Він навіть не здогадується, що перед ним – його дружина Розалінда, котра тепер має намір провчити чоловіка-зрадника. Усе це – в атмосфері яскравого карнавалу, де прекрасні жінки й елегантні чоловіки кружляють залою під вальсові мелодії… Приходьте, буде незабутньо!

Де купити квитки на спектакль «Летюча миша» у Києві?

Ви можете замовити квитки онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав: від 55 хв. (на малій сцені) до 3 год. 20 хв. (основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття (ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати