24-pay-mark Created with Sketch.

Міфи зоряного неба. Астраліс (Програма вихідного дня)

14.07 - 18.08 Подiй: 11
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
Відгуків немає
від 250.00 ₴
45 хв.
від 250.00 ₴
Обрати подію
Міфи зоряного неба. Астраліс (Програма вихідного дня) в Києві відбудеться з 22 червня по 14 липня 2024 року в Київському планетарії.

Чому варто піти на Міфи зоряного неба. Астраліс (Програма вихідного дня) в Києві?

  1. Цікава й пізнавальна новинка для дітей від Київського планетарію.
  2. Захоплива ігрова програма в доповнення до повнокупольних фільмів.
  3. Прекрасний час, проведений в Зоряній залі.

Міфи зоряного неба. Астраліс (Програма вихідного дня) в Києві

Київський планетарій запрошує юних глядачів на особливу програму вихідного дня! На додачу до перегляду пізнавальних фільмів гості зможуть взяти участь у анімаційно-ігрових активностях, флешмобах, вікторинах та навіть космічній дискотеці. Тільки не пропустіть!

Корисний та цікавий відпочинок на вихідних

Для всіх юних та допитливих дослідників Київський планетарій підготував цікавезні фільми:
  • «Міфи зоряного неба» (Україна, 2023). Яскрава повнокупольна прем'єра, що познайомить глядачів із таємничими зірками та давніми небесними легендами. На всіх чекає зустріч із Мінотавром у Лабіринті короля Міноса, а також подорож з Орфеєм крізь нестерпний сірчаний дим та спеку Аїда. Мова фільму – українська. Тривалість – 32 хвилини. Рекомендований вік – 8+;
  • «Астраліс» (Індія, 2014). Яскрава історія у доступній, цікавій формі розкаже про життєвий шлях зірки: від народження – до стану чорної діри або наднової. Унікальні зображення та красивий музичний супровід підкорять кожного глядача. Мова фільму – українська. Тривалість – 14 хвилин. Рекомендований вік – 9+.
Чекаємо на вас!

ℹ️ Корисна інформація:

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені
У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р. Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Де купити квитки на Міфи зоряного неба. Астраліс (Програма вихідного дня) в Києві?

Не зволікайте та замовляйте квитки вже сьогодні – на сайті Concert.ua.

Схожі події

Маленький принц. Раду Поклітару 14 липня 18:00, нд Маленький принц. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 350 ₴ Маленький принц. Раду Поклітару Вже не хочу 14 липня Маленький принц. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Будьте ви щасливі! 20 липня 17:00, сб Будьте ви щасливі! Гайворон, Центр культури та дозвілля від 150 ₴ Будьте ви щасливі! Вже не хочу 20 липня Будьте ви щасливі! Центр культури та дозвілля Придбати Русалонька 27 липня 16:00, сб Русалонька Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Русалонька Вже не хочу 27 липня Русалонька Одеський обласний театр ляльок Придбати ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ 14 липня 11:00, нд ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ Вже не хочу 14 липня ЛЕГЕНДА ПРО ЛИСИЦЮ ТА ЖУРАВЛЯ Одеський обласний театр ляльок Придбати