24-pay-mark Created with Sketch.

Молитва за Елвіса

від 150 €
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Молитва за Елвіса» у Києві?

  1. Неймовірно важлива і актуальна постановка, що торкається кожного серця.
  2. Змалювання складних метаморфоз у стосунках рідних людей на тлі війни.
  3. Особливий колорит вистави, якого надає музична складова постановки.

Драматична вистава «Молитва за Елвіса» у Києві

Театр ім. Лесі Українки представляє «специфічну драму про війну, сім’ю та музику» «Молитва за Елвіса». Прем’єра постановки відбулася лише у січні цього року. Тож ви маєте унікальну нагоду бути одніми з перших, хто побачить непросту проникливу роботу. У ній продумана кожна деталь, вибудований кожен образ. А пісні, що звучать зі сцени, створюють неймовірну ауру. Відчуйте це на собі.
Замовити квитки можна онлайн.

Талановиті актори та глибокі й складні образи: на сцені Театру ім. Лесі Українки – драма «Молитва за Елвіса»

«Молитва за Елвіса» – вистава особлива з огляду на наступні деталі:
  • текст п’єси написаний за півроку до повномасштабного вторгнення росії в Україну;
  • за сценарієм, вже протягом восьми років триває тимчасова окупація Криму, Донецької та Луганської областей, проте війна іще не перекинулася на інші території.
У центрі уваги – стосунки і долі двох братів, плани яких змінила війна. Один іде добровольцем захищати рідну землю, другий не розуміє такого кроку з боку брата. То чи зможуть обидва опанувати власні почуття й лишитися близькими?
Постановка Дмитра Морозова.
Для глядачів від 16 років.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на виставу «Молитва за Елвіса» у Києві?

Квитки на виставу «Молитва за Елвіса» у Києві можна оформити онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати