моє століття

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Яскрава мелодрама французького сучасного драматурга Мішеля Лоранса у виконанні талановитих акторів "Театру на Подолі". Приходьте на цю теплу і душевну постановку в Києві.

Старий будинок, який зовсім скоро буде стертий з лиця землі. Він зникне разом з 20 століттям. Зруйнується будинок - і разом з ним перегортається сторінка історії, щоб відкрити дорогу перед новим століттям. Саме в цьому дихаючому минулим будинком живе сім'я з чотирьох поколінь. Чотири унікальні і чарівні жінки.

Найстарша з них прабабуся Габріель, яку всі називають Малу. Вона - ровесниця століття, її життя починалося при тьмяному світлі гасової лампи, а зараз навколо - світ нових технологій. Але це її зовсім не засмучує, адже роки промайнули весело і яскраво, а її біографію скрасили знамениті коханці.

Наступна по старшинству - Марель. Вона належить до принесеному в жертву покоління дітей страшної війни. А Ніна - її дочка - вже представниця зовсім іншої епохи, де правили хіпі і сексуальна революція. Наймолодша в родині - Фостін. Її покоління - діти тотального безробіття і втрачених орієнтирів. А ще разом з ними живе подруга Фостін.

Цей захоплюючий спектакль в 2005-2006 роках став лауреатом в чотирьох номінаціях найстарішої театральної премії "Київська пектораль". Режисер постановки - Віталій Малахов, народний артист України і лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка. У ролях: Тетяна Печенкина, Алла Сергійко, Олена Свірська, Марія Рудковська, Анна Саліванчук і Валентин Бойко.

Перелік подій