24-pay-mark Created with Sketch.

Моє століття

від 200 €
Обрати подію
Спектакль «Моє століття» у Києві відбудеться у Київському академічному театрі на Подолі.

Чому варто піти у театр на виставу «Моє століття» у Києві?

  1. Прониклива мелодрама за сучасною французькою п’єсою.
  2. Талановите акторське втілення складних образів головних героїнь.
  3. Вистава, відзначена у чотирьох номінаціях театральної премії «Київська пектораль».

Спектакль «Моє століття» у Києві

«Моє століття» – вистава у жанрі мелодрами за твором видатної французької драматургині Мішель Лоранс у постановці народного артиста України, лавреата Національної премії ім. Т. Шевченка Віталія Малахова. На сцені – талановиті актори театру Тетяна Печенкина, Алла Сергійко, Олена Свірська, Марія Рудковська, Анна Саліванчук та Валентин Бойко.

Складна драматургія та виразні образи героїв у виставі Театру на Подолі

Головні героїні історії – четверо жінок з однієї родини, представниці чотирьох поколінь. Вони живуть у старому будинку, який планують знести. Будинок залишиться у минулому столітті, а життя увійде в нову епоху. Найстарша в родині – прабабуся Габріель, яку називають Малу. Ровесниця 20-го століття вона застала і гасову лампу і сучасні технології. Життя Габріель було веселим та яскравим, тож про витрачені роки вона зовсім не шкодує. Наступна в родині – представниця покоління дітей війни Марель. А її дочка Ніна вже представляє зовсім інший час – епоху ліберальних та розкутих хіпі. При цьому найменша Фостін – дитина покоління з втраченими орієнтирами. «Моє століття» – вистава, що торкнеться кожного серця і нікого не лишить байдужим. Тривалість – 2 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Моє століття» у Києві?

Ви можете замовити квитки просто зараз онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies‘ Night 26 березня 18:00, вт Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 26 березня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Енеїда 19 березня 15:00, вт Енеїда Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 340 ₴ Енеїда Вже не хочу 19 березня Енеїда Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати