24-pay-mark Created with Sketch.

Ніч перед Різдвом

-
5.0/5.0   2 відгуки
від 3.45 €
100 хв.
від 3.45 €
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ-МЮЗИКЛ «НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ» В ОДЕСІ?

  1. Нове дотепне прочитання відомої історії.
  2. Різдвяна атмосфера та колоритні персонажі.
  3. Фантастичний музичний супровід оркестру, що створює унікальну сценічну ауру вистави.

ВИСТАВА-МЮЗИКЛ «НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ» В ОДЕСІ

З дитинства знана повість Миколи Гоголя заграє новими несподіваними фарбами завдяки унікальному й іронічному ракурсу режисера вистави Олексія Гнатковського. Ролі виконують: народна артистка України Діана Мала; заслужені артисти України Нінель Наточа, Павло Чирва, Павло Шмарьов; Юрій Оноприйко, Богданна Шуманська, Володимир Романко, Сергій Корнейко та інші. Режисер-постановник – заслужений артист України Олексій Гнатковський. Музичне оформлення та аранжування – Вадим Бессараб. Тривалість – 1 година 40 хвилин. Вікове обмеження 14+.

СУЧАСНИЙ РЕЖИСЕРСЬКИЙ ПІДХІД ТА ЛЕГЕНДАРНИЙ КЛАСИЧНИЙ СЮЖЕТ: НА СЦЕНІ УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ – МЮЗИКЛ «НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ»

Приготуйтеся із величезним задоволенням зануритися і розчинитися в атмосфері передріздвяного українського села, де мешкають вільні й життєрадісні люди. Ви будете приємно здивовані новим підходом до відомого сюжету. Звісно, будуть і легендарні королівські черевички, і спроби Вакули підкорити серце хвалькуватої Оксани, і чорт, який краде небесне світило. А ще ви почуєте прекрасні святочні мелодії в сучасному, ба навіть джазовому, виконанні. Тож стежте за неочікуваними й новими поворотами подій, підспівуйте і пританцьовуйте разом з героями, а також вкотре впевніться у тому, що світло неодмінно переможе темряву! Чекаємо на вас.

Де купити квитки на спектакль-мюзикл «Ніч перед Різдвом» в Одесі?

Зручний та надійний спосіб замовити квитки – зробити це онлайн на Concert.ua. Електронні квитки – це мінімум клопоту і максимум комфорту.