24-pay-mark Created with Sketch.

"Обережно-Єва!?"

14.10 - 27.10 Подiй: 2
Відгуків немає
від 100 грн.
120 хв.
від 100 грн.
Обрати подію
Спектакль «Обережно – Єва!?» в Одесі відбудеться в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти у театр на виставу «Обережно – Єва!?» в Одесі?

  1. Ефектна назва інтригує та обіцяє чимало яскравих вражень від перегляду.
  2. Яскрава вистава із бурхливим сюжетом затягує і не відпускає увагу ані на мить.
  3. Прекрасні актори легко занурюють у особливий світ щирих емоцій та пристрасних почуттів.

Яскравий комедійний спектакль «Обережно – Єва!?» в Одесі

В основі постановки – п’єса італійського драматурга Альдо Ніколаї. А це, щонайменше, обіцяє присутність у виставі яскравих, бурхливих і непідробних емоцій та пристрастей. Втілити барвисту картину почуттів беруться талановиті актори театру: заслужений артист України Сергій Поляков, Анастасія Борисова, Поліна Корець, Максим Вішталюк, Євген Меркулов, Олексій Бельдей, Микита Євдокімов, Неллі Чуран. Режисерка-постановниця – Олена Пушкіна. Комедія на 2 дії.

Коли прагнеш створити рай, а виходить пекло: про це – у виставі «Обережно – Єва!?» в Одеському драмтеатрі

Уся «сіль» вистави – у її назві. Адже головна героїня, Єва, – ще та хранителька чоловічого спокою та затишку! Намагаючись, на її думку, оточити чоловіка раєм, Єва додає у його життя трошечки пекла. Це буде непередбачувано, але точно не нудно! Приходьте за класним відпочинком і гарним настроєм!

Де купити квитки на спектакль «Обережно – Єва!?» в Одесі?

Оформити квитки за декілька хвилин можна онлайн на Concert.ua. Радимо робити це заздалегідь, щоб отримати найкращі місця у залі.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату

Схожі події

Ladies‘ Night 04 жовтня 18:00, ср Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ladies‘ Night Вже не хочу 04 жовтня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Minecraft проти Brawl Stars 24 вересня 16:00, нд Minecraft проти Brawl Stars Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Minecraft проти Brawl Stars Вже не хочу 24 вересня Minecraft проти Brawl Stars Будинок Кіно Придбати LADIES`NIGHT 02 жовтня 18:00, пн LADIES`NIGHT Київ, Київський національний академічний театр оперети від 220 грн. LADIES`NIGHT Вже не хочу 02 жовтня LADIES`NIGHT Київський національний академічний театр оперети Придбати Гуцулка Ксеня 03 жовтня 18:30, вт Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 290 грн. Гуцулка Ксеня Вже не хочу 03 жовтня Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати