24-pay-mark Created with Sketch.

Обережно - Єва!

31.05 Подiй: 1
Відгуків немає
від 150 ₴
135 хв.
від 150 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Обережно – Єва!?» в Одесі?

  1. Ефектна назва інтригує та обіцяє чимало яскравих вражень від перегляду.
  2. Яскрава вистава із бурхливим сюжетом затягує і не відпускає увагу ані на мить.
  3. Прекрасні актори легко занурюють у особливий світ щирих емоцій та пристрасних почуттів.

Яскравий комедійний спектакль «Обережно – Єва!?» в Одесі

В основі постановки – п’єса італійського драматурга Альдо Ніколаї. А це, щонайменше, обіцяє присутність у виставі яскравих, бурхливих і непідробних емоцій та пристрастей. Втілити барвисту картину почуттів беруться талановиті актори театру: заслужений артист України Сергій Поляков, Анастасія Борисова, Поліна Корець, Максим Вішталюк, Євген Меркулов, Олексій Бельдей, Микита Євдокімов, Неллі Чуран. Режисерка-постановниця – Олена Пушкіна. Комедія на 2 дії.

Коли прагнеш створити рай, а виходить пекло: про це – у виставі «Обережно – Єва!?» в Одеському драмтеатрі

Уся «сіль» вистави – у її назві. Адже головна героїня, Єва, – ще та хранителька чоловічого спокою та затишку! Намагаючись, на її думку, оточити чоловіка раєм, Єва додає у його життя трошечки пекла. Це буде непередбачувано, але точно не нудно! Приходьте за класним відпочинком і гарним настроєм!

Де купити квитки на спектакль «Обережно – Єва!?» в Одесі?

Оформити квитки за декілька хвилин можна онлайн на Concert.ua. Радимо робити це заздалегідь, щоб отримати найкращі місця у залі.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.