24-pay-mark Created with Sketch.

Ото була весна

від 500 €
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Ото була весна» у Києві?

  1. Класика української драматургії – сучасною мовою.
  2. Близькі кожному проблеми та яскраві образи героїв.
  3. Талановите і пристрасне акторське виконання.

Спектакль «Ото була весна» у Києві

«Ото була весна» – сучасна вистава, створена за мотивами психологічної драми Івана Карпенка-Карого «Безталанна». Над створенням спектаклю працювали:
  • хореографиня Світлана Архипова;
  • автор музичного рішення, постановник та сценограф Віталій Кіно;
  • музична керівниця, хормейстерка Інна Лук’янець;
  • костюми – Юлія Кіно;
  • світло – Єгор Снігир.
В ролях: Олексій Грудій, Єгор Снігир, Валерія Снігир, Віталія Почевалова, Олександр Гайдамачук, Владислав Сведенюк та інші.

Вистава, що хвилює і зворушує, на сцені Театру на Михайлівській

«Ото була весна» – це історія про пошук людиною свого щастя і долі. Цей пошук ніколи не зупиняється, а на своєму життєвому шляху кожен зустрічає свої перепони. Хтось прагне змінити власну долю, хтось від неї втікає. Вдається не кожному… Перед вами – звичайна молодь. Ці жваві, зухвалі, закохані та затьмарені сильним почуттям хлопці й дівчата завжди були й будуть. Страждатимуть, мріятимуть, вестимуть боротьбу за себе. І в комусь із них ви стовідсотково впізнаєте себе… А тим часом життя вируватиме навколо, під хіти Океану Ельзи та ваші оплески. Тривалість вистави – 2 години 45 хвилин, з антрактом. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Ото була весна» у Києві?

Обирайте свої квитки онлайн на Concert.ua.

Актори

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати