24-pay-mark Created with Sketch.

Пітер Пен

від 120.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «Пітер Пен» в Одеському театрі опери та балету.

Чому варто піти в театр на виставу «Пітер Пен» в Одесі?

  1. Можливість приємно провести час разом із рідними.
  2. Історія про Пітера Пена – це нагадування кожному про те, як важливо мріяти.
  3. Вистава підкорить дивовижним поєднанням казкового сюжету й музичного супроводу.

Спектакль «Пітер Пен» в Одесі

Одеська опера запрошує вас до перегляду балету-пантоміми «Пітер Пен» на музику Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Деліба, Андре Мессажера і Йоганна Штрауса та на лібрето Володимира Трощенка. Художній керівник постановки – заслужена артистка України Світлана Антипова. На сцені – талановиті вихованці її балетної школи. Справжні зірочки балету виконають для вас надзвичайно красиву постановку й подарують приємні враження.

Красивий балет-пантоміма «Пітер Пен» на одеській сцені

Мабуть, немає у світі жодної дитини, яка не цікавиться пригодами, подорожами й боротьбою за перемогу справедливості й добра. В дитинстві ми всі щиро віримо в дива. У юні роки так важливо мріяти, радіти приємним моментам та вірити в себе. Саме про це кожному нагадає вистава «Пітер Пен». Нп героїв спектаклю чекають загадкові й веселі пригоди в країні фей, піратів, індійців та інших яскравих персонажів! За неймовірними, захопливими пригодами з цікавістю спостерігатимуть як діти, так і дорослі. «Пітер Пен» – балет на дві дії. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Пітер Пен» в Одесі?

Обирайте та бронюйте квитки в зручний для себе час на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ladies' Night 26 липня 17:30, пт Ladies' Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Ladies' Night Вже не хочу 26 липня Ladies' Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Сукня 06 серпня 19:00, вт Сукня Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Сукня Вже не хочу 06 серпня Сукня Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Зіркові Пристрасті 28 вересня 18:00, сб Зіркові Пристрасті Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 ₴ Зіркові Пристрасті Вже не хочу 28 вересня Зіркові Пристрасті Центральний будинок офіцерів Придбати