24-pay-mark Created with Sketch.

Сірі бджоли

від 200 €
Обрати подію
Спектакль «Сірі бджоли» у Києві відбудеться у Київському драматичному театрі на Подолі.

Чому варто піти у театр на виставу «Сірі бджоли» у Києві?

  1. Актуальна драматична вистава.
  2. У головній ролі – народний артист України Богдан Бенюк.
  3. Поштовх до важливих розмірковувань та висновків.

Спектакль «Сірі бджоли» у Києві

Театр на Подолі представляє ексклюзивну виставу «Сірі бджоли» за романом Андрія Куркова. Професійна режисура, складні теми, яскраві образи героїв не лишать байдужих. Неодмінно приходьте!

Вистава про «сіру зону» всередині і навколо нас

«Сірі бджоли» – це історія про людей, які не цікавляться політикою та її гаслами, вони – не за Україну і не проти неї. Бо вони – мешканці «сірої зони». Вони – виживають і заради цього роблять іноді вчинки, за які збоку їм можна було би дати неоднозначну оцінку. Але ж засуджувати вибір під час війни, неприродної для будь-кого, автор роману «Сірі бджоли» не наважується. А яке враження справить драматична вистава на вас? Мова постановки – українська. Тривалість – 2 години, з антрактом. Чекаємо!

Де купити квитки на спектакль «Сірі бджоли» у Києві?

Обрати місця в залі та одразу замовити квитки можна онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати