Собачий вальс

28.08 - 28.08 Подiй: 1
від 250 грн.
Обрати подію

Про події

Комусь в житті щастить і він отримує все і відразу, а кому-то ... щоб вижити в цьому світі, постійно доводиться пристосовуватися. Під сім'ю, під кохану людину, під владу, під друзів, під моду ... під громадську думку.

Якось в будинок заможного політика-бізнесмена потрапляє собака. Але не звичайна (у багатіїв свої «примхи» і «збочення»), а Собака-людина. Так, звичайна людина, молодий хлопець, який на догоду Господарю прикидається собакою. І тепер усі мешканці котеджу повинні звикати - пристосовуватися - з правилами цієї дивної гри. Адже всі вони по-своєму «заручники» ... «Полонені» обставин, сімейних проблем, грошей, любові, власних ілюзій ... І поки вони змушені танцювати цей «собачий вальс», моторошна гра Господаря заходить все далі ... На що здатний той, хто має владу і відчуває повну безкарність? І як же довго можуть мовчати ті, хто від нього залежить?

Цей спектакль про нас з вами. Про тих, хто нас оточує, про тих, чиї вчинки нам безпечніше не помічати, про тих, хто бреше нам кожен день з екранів телевізора, про тих, в чиїй присутності нам безпечніше мовчати, про тих, від кого ми залежимо в той чи інший період життя ... І про тих, у кого ми самі можемо якось перетворитися ...

П'єса українського драматурга Юрія Васюка «Собака», по якій створена уявлення, в 2019 році на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» посіла перше місце в номінації «Драматургія».

Вистава українською мовою.

Перелік подій

Собачий вальс

28 серпня 2020 19:00

Київ, Центр мистецтв Новий український театр

Перейти до опису
від 250 грн.