Сорочинський ярмарок

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

А чи були ви хоча б раз на ярмарку в Сорочинцях? Якщо немає - терміново виправляйте ситуацію!

І не тому, що саме там краще сало, смачніше пиріжки, міцніше горілка і красивіше жінки. А тому, що це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя народу нагадує запальне яскраве шоу з веселими піснями, танцями, щирою любов'ю, жартами і гоголівської містикою. Тут панує святкова атмосфера, яку не в змозі перемогти навіть нечиста сила. Для того, щоб відчути атмосферу не обов'язково їхати в Полтаву, можна відвідати Національну оперету і подивитися спектакль.

«Сорочинський ярмарок» - масштабний національний проект, в якому представлені багатства українських народних промислів, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі в лічені секунди занурюються в це гучне і яскраве дійство і стежать за долями головних героїв, які вміють любити, дружити, співчувати, бути щирими і жити з відкритим серцем.

«Сорочинський ярмарок» - це яскравий зразок української класичної оперети, основоположником якої в Україні є А. Рябов.

У 2010 році «Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети була удостоєна престижної театральної премії «Київська Пектораль» як «Кращий музичний спектакль».

Перелік подій