24-pay-mark Created with Sketch.

Вій

25.05 Подiй: 1
Відгуків немає
від 200.00 ₴
150 хв.
від 200.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «Вій» в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти у театр на виставу «Вій» в Одесі?

  1. Сповнена таємничості, захоплива класика.
  2. Ефектна і масштабна постановка.
  3. Несподіваний фінал, що здивує кожного.

«Вій» в Одесі

Одеський драматичний театр представляє мюзикл «Вій» за сюжетом знаменитої повісті Миколи Васильовича Гоголя. Один з найбільш моторошних та вражаючих творів класичної літератури отримає нове яскраве прочитання. Постановка здобула перемогу в номінації «Краща вистава року» за результатами конкурсу, проведеного редакцією журналу «Афіша Одеси» у 2005-му році. Не пропустіть!

Справжній театральний блокбастер на одеській сцені

Видовищний спектакль вразить масштабом костюмованих сцен, неймовірними трюками та спецефектами, піснями й танцями. Містика поєднається з відчайдушними веселощами та замальовками на тему козачого побуту. Але, звісно, особливо моторошними та вражаючими будуть ті три ночі, які Хомі Бруту належить провести біля труни відьми… І яким буде фінал, ви навіть не здогадуєтеся! Тривалість вистави – 2 години 30 хвилин. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Вій» в Одесі?

Замовити квитки ви завжди можете онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.

Схожі події

Підпільний Стендап на даху K-point 26 травня 18:30, нд Підпільний Стендап на даху K-point Київ, K.POINT від 300 ₴ Підпільний Стендап на даху K-point Вже не хочу 26 травня Підпільний Стендап на даху K-point K.POINT Придбати Лист незнайомки 25 травня 18:00, сб Лист незнайомки Київ, Будинок Актора від 200 ₴ Лист незнайомки Вже не хочу 25 травня Лист незнайомки Будинок Актора Придбати Lviv Child Support 25 травня 17:00, сб Lviv Child Support Львів, Будинок Офіцерів від 300 ₴ Lviv Child Support Вже не хочу 25 травня Lviv Child Support Будинок Офіцерів Придбати Медовий місяць 25 травня 15:00, сб Медовий місяць Київ, CARIBBEAN club від 450 ₴ Медовий місяць Вже не хочу 25 травня Медовий місяць CARIBBEAN club Придбати