24-pay-mark Created with Sketch.

Звуки музики

від 100 ₴
Обрати подію
Спектакль «Звуки музики» у Києві відбудеться з 25 лютого по 28 квітня 2024 року у Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «Звуки музики» у Києві?

  1. Легендарна історія, що була багато разів поставлена на сцені та екранізована.
  2. Промовиста музична складова, завдяки якій вистава набуває яскравої емоційності.
  3. Незабутні враження для публіки.

Спектакль «Звуки музики» у Києві

Національна оперета представляє мюзикл, що свого часу підкорив Бродвей та увійшов до десятки найвідоміших мюзиклів світу. Тут кожен герой випромінює особливу енергетику, а почуття й емоції звучать красивими мелодіями. На сцені – артисти оперети та юні учасники ансамблю дитячого театру «Мюзик-хол». Не пропустіть!

Прониклива історія про цінність родинного затишку та любов до рідної землі

Мюзикл розповідає нам про життя дівчини-сироти Марії, яка в певний момент, не знайшовши підтримки у своєму оточенні, вирішує стати черницею. Та настоятелька монастиря бачить, що Марія усе іще знаходиться у пошуку себе. Тож пропонує дівчині роботу гувернантки у родині батька-одинака капітана фон Траппа, який виховує сімох дітей. Тут Марія відчуває себе корисною. Вона вчить дітей співати, а в її серці оселяється любов. Тим часом відбувається окупація Австрії гітлерівською Німеччиною, без жодного пострілу. І патріоту фон Траппу важко дається реальність. Він певний: здатися – значить втратити себе. Ідея збереження поваги й любові до себе, власної родини, суспільства, Батьківщини пронизує увесь спектакль. Прийдіть та отримайте неймовірні враження від атмосферного мюзиклу! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Звуки музики» у Києві?

Ви можете замовити квитки на сайті Concert.ua. Це зручно, безпечно і просто.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати