24-pay-mark Created with Sketch.

Звуки музики

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

«Звуки музики» - це історія про вірність ідеалам і принципам, чесності перед самим собою і суспільством, історія про те, як слід любити Батьківщину, берегти і цінувати справжню, щиру любов і будувати міцну сім'ю.

Молода дівчина Марія - сирота, опинившись без підтримки батьків, намагається знайти її в жіночому монастирі, де готується стати черницею. Але настоятелька монастиря розуміє, що Марія ще не знайшла себе, і пропонує їй спробувати попрацювати гувернанткою в родині, в якій батько-одинак виховує семеро дітей у віці від 5 до 16 років. І тут дівчина розкриває свої нові грані - вона вчить дітей співати ... і дозволяє своєму серцю любити.

А тим часом гітлерівська Німеччина окуповує Австрію без єдиного пострілу. Це випробування для справжніх патріотів, яким є капітан фон Трапп. Його слова звучать як заклик: «Найцінніше, що у кожного з нас є - це він сам. Але ми втратимо себе, якщо здамося. І ви не зможете перехитрити лева, поклавши свою голову в його пащу ».

«Звуки музики» - це неймовірна атмосфера, пов'язана з мелодій кожного героя.

До участі в постановці мюзиклу залучені також юні артисти з ансамблю дитячого театру «Мюзик-хол» які зіграють дітей сім'ї фон Трапп.

Перелік подій