24-pay-mark Created with Sketch.

Наживо краще

Актуальна інформація щодо концертів і вистав в україні (оновлено 10/12/21)

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. 24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

Будемо тримати вас в курсі новин з цього питання і оновлювати інформацію на цій сторінці, а також у наших соцмережах:

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КАРАНТИННИХ обмеженнЬ, ЯКІ ДІЮТЬ ЗАРАЗ

Карантинні обмеження в Україні в жовтій зоні

Карантинні обмеження в Україні в червоній зоні

АЛЕ НЕМАЄ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ, якщо:
  • Червона зона – 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.
  • Жовта зона – всі учасники (відвідувачі) та усі організатори масових заходів, працівники кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19.

Аби верифікувати безпечність відвідувачів чи працівників закладів організатори прийматимуть одне з наведеного: міжнародне свідоцтво, документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19 у "жовтій" зоні чи повний курс вакцинації у "червоній", або ж довідку 063/о (картка профілактичних щеплень), чинну довідку про негативний результат (72 год) ПЛР-тесту чи експрес-тестування на антиген.

Дотримання маскового режиму – обов’язкове на всіх рівнях, включно з зеленим.

НОВИНИ:

  • У застосунку Дія з’явився COVID-сертифікат у PDF-форматі, який можна додати в мобільний гаманець (Wallet).
  • Термін дії “жовтого” сертифіката – 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів.

Як бачимо, провести подію не складе труднощів. Живим подіям бути!

Рекомендуємо вакцинуватися

У будь-якому випадку, безпека і здоров'я – понад усе. Вакцинація надасть можливість відвідувати живі заходи з мінімальним ризиком для себе і оточуючих, насолоджуватися життям і не відкладати його на "потім".

НАЖИВО КРАЩЕ!