24-pay-mark Created with Sketch.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА КВИТКИ

Ймовірно, у вас все ще є квиток на подію, яка не відбулась або не відбудеться. Якщо ви в SMS отримали сповіщення про те, що можете зараз отримати повернення 100% номінальної вартості квитків у замовленні, значить організатор вашої події уповноважив Concert.ua провести таке повернення і надав необхідні кошти для передачі глядачам. І це чудово!

Якщо ж ви хочете долучитись до нашої спільної з тисячами клієнтів благодійної ініціативи, ви можете відмовитись від повернення на користь фонду, з якого Concert.ua допомагає ЗСУ та постраждалим від війни.

Фонд підтримки ЗСУ й тилу було сформовано Concert.ua на початку березня 2022. Він фінансується з власних коштів Concert.ua, а також коштів з продажу квитків, від яких покупці за власним бажанням відмовилися на користь фонду. Від створення фонду і по сьогодні на потреби ЗСУ і тилу було виділено більше 8,7 мільйона гривень.

Ми пліч о пліч працюємо з різними волонтерськими організаціями, тому цінність внеску полягає не тільки в коштах, але й в роботі по пошуку, закупівлі й доставці необхідного для наших захисників і людей, які опинились в дуже скрутних ситуаціях. Перелік витрат ТУТ

Як отримати повернення 100% номінальної вартості квитиків вже зараз?

  1. Зайдіть в особистий кабінет, розділ "Мої квитки"
  2. В блоці квитків натисніть на кнопку "три крапки"
  3. Далі – Запросити повернення, а потім оберіть опцію "Отримати 70%"
Якщо система попросить вас верифікувати картку, на яку бажаєте отримати повернення коштів (щоб ми пересвідчились, що на цю картку є можливість їх надіслати, а ви їх отримаєте), слідуйте підказкам.

Як передати кошти фонду?

Ті ж сами кроки, що й вище, тільки обрати опцію "Відмовитись на користь Фонду підтримки тилу".

Якщо виникнуть питання, будь ласка, надішліть на [email protected] з темою "Повернення 70" або "На користь фонду" відповідно до вашого запиту.

Команда Concert.ua