24-pay-mark Created with Sketch.

Тримайюсь і підтримую

Це про людей, про нас. Про всіх нас

Про тих, хто Обороняє на нулі і щосекунди ризикує здоровʼям і життям заради нашої Свободи. Хто продовжує жити заради тих, хто заплатив найвищу ціну. Про забезпечення і донати тим, хто цього найбільше потребує. Про тих, хто тимчасово поїхав і про тих, хто тут залишився. Про роботу і бізнес, про навчання і зростання дітей. Про буденність в тилу і споживання, що живить економіку. Про наш емоційний і фізичний стан. Про культуру і всіх, хто задіяний в створенні культурних цінностей. Про тих, кого культура живить, не дає поїхати кукухою, допомагає триматись і далі підтримувати.

Як Concert.ua тримається?
Як і всі. Буває, руки опускаються. Але переважно – готові зрушити гори, на піднесенні працюємо, бо знаємо – ми потрібні: глядачам, організаторам, волонтерам, військовим, потрібні українській культурі. За трьох наших хлопців переживаємо і молимося, за першого запиту допомагаємо. Повертайтеся живими.

Як concert.ua підтримує?
Прибрали події з російськими артистами. Зробили повну дерусифікацію сайту: немає жодної сторінки російською, хоча ще й досі багато хто гуглить події російською – за звичкою, певно. Самі ми не слухаємо російську музику, шукаємо та ділимось новими українськими піснями і спілкуємось українською.

Разом з організаторами й глядачами зібрали і передали Силам Оборони і волонтерам на потреби тилу коштів і майна більш як на 10 мільйонів гривень. Звіт тут. На цьому не зупиняємось, звісно.

За події, що не відбулись, ми вже повернули клієнтам більш як 110 мільйонів гривень. Це ще не все: продовжуємо вирішувати конфлікти між організаторами і глядачами стосовно повернень. Хтось відтерміновує повернення, хтось “зник” (сподіваємось, тимчасово). А хтось не поверне кошти вже ніколи, є й такі, на жаль, тому будемо за них віддуватись і віддавати сертифікатами (детальніше про цю програму).
Зараз кожен глядач, гість кожної культурної події в Україні підтримує вогонь в артистах, надихає їх творити, виступати і ділитись. З кожним квитком Concert.ua люди отримують події, що відволікають і надають сил, зміцнюють віру в життя, тримають і підтримують працювати далі.
Радіємо новим українським пісням, новим іменам, новим стендап-програмам, театральним премʼєрам і класичним постановкам.

Віримо в Перемогу.
Тримаємось і підтримуємо!

Концерти Вистави
Стендап Дітям