ДахаБраха

Про виконавця

ДахаБраха – один з найвідоміших у світі українських гуртів, що створює музику в стилі етно-хаос. Автентичний квартет заснований Владиславом Троїцьким, режисером авангардного театру "Дах".

Незвичайна музика ДахаБраха

У піснях ДахаБраха фольклорні українські мелодії майстерно поєднуються з різноманітними музичними інструментами. Флейта, фортепіано, басові барабани, віолончель, джембе, акордеон, губна гармоніка ... І ще десятки чарівних інструментів з різних куточків світу, назви яких багатьом навіть незнайомі!

Саундтрек до реклами Девіда Бекхема і серіалу "Фарго", виступи на топових фестивалях планети, участь у головному музичному шоу Британії, лайв на радіо KEXР і NPR... Всьому цьому успіху передувало народження неймовірних треків, з якими, власне, група і підкорює музичний світ.

Live-перформанси колективу DakhaBrakha

Живі виступи ДахаБраха – це потужні та яскраві перформанси, що існують на стику концерту і театру. Безкомпромісний вокальний діапазон, сценічні спецефекти і неймовірні образи – все разом це перетворюється в гримучу суміш, яка і породжує етно-хаос.

Рекомендуємо почути і побачити наживо!

Більше 300 шоу у містах Європи, Азії, Австралії та Америки! Не менш бурхливе і фестивальне життя колективу. ДахаБраха – учасники лайнапів таких фестивальних монстрів, на яких мріє побувати кожен музикант: Glastonbury, Roskilde, Bonnaroo, Womad, Sziget ...

Не дивно, що самобутньому бенду стало тісно на концертних майданчиках. І 6 грудня 2019 відбудеться масштабне шоу в київському Палаці спорту!

Хочете відчути музичну силу ДахаБраха в столиці або в своєму місті? Слідкуйте за анонсами! Квитки варто купувати заздалегідь, солд-аут - звичайна справа.

Чим раніше, тим більший вибір місць в залі і приємніша ціна.

До зустрічі на концертах ДахаБраха!

Дати

06/12

пʼятниця

ДахаБраха

Київ, Палац спорту

від 350.00 грн.