24-pay-mark Created with Sketch.

Христина Соловій

Про виконавця

Галерея

Христина Соловій - фото №1 Христина Соловій
Христина Соловій - фото №2 Христина Соловій афіша
Христина Соловій - фото №3 Христина Соловій квитки
Христина Соловій - фото №4 Христина Соловій на concert.ua

Христина Соловій - представниця нового покоління української музики. Талановита виконавиця і поетеса. Перша артистка, за продюсування якої взявся Святослав Вакарчук.

ТВОРЧИЙ ШЛЯХ Христини СОЛОВіЙ

Творчий шлях Христина Соловій почала на конкурсі «Голос країни - 2013». Її дебютний альбом «Жива вода» - неабияка подія в українській музиці. Він увійшов в ТОП-10 кращих альбомів 2015 року.

«Жива Вода» - це етнічна українська музика, в м'якому джазовому аранжуванні і авторській обробці. Всі 12 треків легко слухаються на одному диханні, і їх хочеться ставити на repeat знову і знову.

Зараз у Христини вже три альбоми:

  • Жива вода - 2015
  • Любий друг - 2018
  • Кінопроект - 2018

Кожен альбом буде для слухача невеликим відкриттям. Етнічна музика, сучасна обробка, живі і електронні інструменти. Прекрасна альтернатива традиційній поп-музиці.

Музичні критики України визначають стиль співачки Христини Соловей як поп-фолк нового покоління.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ Христини СОЛОВіЙ

Подивитися афішу виступів і купити квитки на концерт Христини Соловій у вашому місті можна на сайті Concert.ua - онлайн або з доставкою кур'єром.

Концерти Христини, як і вся її творчість, сповнені тепла ніжності і доброти. Живе виконання, чуттєві композиції, етнічний колорит. Прийшовши на концерти Христини Соловій один раз, ви неодмінно захочете повернутися!

Дати

02/08

пʼятниця

Faine Misto: Земля майбутніх легенд

Львів, Територія !FESTrepublic

від 1100.00 ₴