24-pay-mark Created with Sketch.

Маша Єфросиніна

Про виконавця

Галерея

Маша Єфросиніна - фото №1 Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна - фото №2 Маша Єфросиніна афіша
Маша Єфросиніна - фото №3 Маша Єфросиніна квитки
Маша Єфросиніна - фото №4 Маша Єфросиніна на concert.ua
Маша Єфросиніна - фото №5 Маша Єфросиніна фото

Маша Єфросиніна – одна з найбільш яскравих і улюблених телеведучих України. Також відома актриса та громадська діячка, лідерка думок в інтернеті.

Коли мова заходить про Машу Єфросиніну, найчастіше згадується вже культова передача «Підйом». Вона виходила на «Новому каналі» з 1999 по 2014 рік, і першою парою ведучих були Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов. Вони відразу запам'яталися телеглядачам, з ними прокидалися школярі. Шоу стало фундаментом успіху актриси та телеведучої.

У кар'єрі Маши Єфросиніної була робота на каналах «Інтер», ICTV, «Україна», вона вела конкурс «Євробачення» в 2005 році.

Інша сторона її діяльності – соціальні проєкти. Маша Єфросиніна давно співпрацює з фондом «Твоя Опора», допомагаючи дітям і сиротам, які мають проблеми зі здоров'ям. У 2018 році телеведуча стала Почесним послом ООН у галузі народонаселення в Україні. Її соціальна ініціатива Charity weekend щорічно перераховує суми на підтримку дитячих будинків.

Зараз Маша Єфросиніна – щаслива мати та успішна блогерка. Вона проводить лекції та семінари, де допомагає людям налагодити стосунки в сім'ї, паралельно розвивати кар'єру, знайти гармонію з самим собою та своїми цілями. Якщо ви шукаєте відповіді на ці питання, заходьте на сайт Concert.ua, знаходьте заходи з Машею Єфросиніною та купуйте квитки.

Дати