24-pay-mark Created with Sketch.

Один в Каное

Про виконавця

Галерея

Один в Каное - фото №1 Один в Каное
Один в Каное - фото №2 Один в Каное афіша
Один в Каное - фото №3 Один в Каное квитки

Один в Каное – український музичний інді-гурт зі Львова.

Перша вітчизняна група, яка виступила в Кембриджі в Великобританії.

ЧАРІВНА МУЗИКА ОДИН в каное

У 2016 році вийшов перший однойменний студійний альбом, до якого увійшли відразу 25 пісень. Кожна з них мелодійна і чуттєва, в своєму, особливому стилі. Незабаром світ побачили пластинки "Ікони" і "У мене немає дому".

Творчість самобутнього інді-тріо чіпляє слухачів незалежно від віку і соціального статусу, чіпає за душу глибокими текстами. Пісні колективу - легкі, зворушливі і якісь абсолютно повітряні.

Сьогодні група Один в Каное - це солістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський і барабанщик Ігор Дзиковський. Разом музиканти творять справжню музичну магію, котра збирає повні зали по всій країні. Рекомендуємо виділити час і відчути атмосферу на найближчому концерті проекту.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТУПИ ОДИН В каное

Дивіться афішу виступів Один в Каное і купуйте квиток на шоу в своєму місті! Дата і час, адреса проведення, вартість і розташування місць в залі - все це можна знайти на сайті Concert.ua. Оформити замовлення можна будь-яким зручним способом: онлайн або з доставкою кур'єром. Також є можливість придбати в касі.

Музика Один в Каное – поза рамками і стереотипами, розлітається далеко за межі нашої країни. Ловіть момент: незабаром потрапити на їх лайв буде не так просто!

Перші місця в хіт-парадах, виступи в топових талант-шоу, участь в знакових музичних фестивалях, аншлагові сольні концерти не тільки в Україні, а й у Франції, Чехії, Молдові, Польщі та Білорусі - тому підтвердження.

Сила в простоті! Заспіваймо улюблені пісні Один в Каное разом!Дати

17/07

середа

Один в Каное. Додатковий концерт

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

від 240.00 ₴