24-pay-mark Created with Sketch.

Паліндром

Про виконавця

Галерея

Паліндром - фото №1 Паліндром
Паліндром - фото №2 Паліндром афіша
Паліндром - фото №3 Паліндром квитки
Паліндром - фото №4 Паліндром на concert.ua
Паліндром – яскравий музичний проєкт учасника львівського реп-гурту Глава 94 Степана Бурбана (у репі має псевдонім Кашляючий Ед).

Степана називають одним із найталановитіших представників нової хвилі в українській музиці. Творчість Паліндром нерідко порівнюють із стилем ранніх робіт Скрябіна, а через присутність меланхолії та легкої депресії в текстах проводять паралелі з Дельфіном. Проте сам Степан не хоче жодних порівнянь, тому що прагне створювати абсолютно окремий продукт.

Від репера до меланхолійного лірика: Степан Бурбан і Паліндром

Репер, що записав неперевершений поп-альбом, – так говорять сьогодні про Степана Бурбана, згадуючи його дебютну платівку «Про сьогодні, вчора і завтра», випущену у 2019 році. У ній на перший план виходить Ед-романтик. В треках альбому автор викладає власні роздуми – про себе, власне відчуття світу і людське життя.

Як зізнається Степан, після випуску першого альбому, не було навіть планів працювати над проєктом Паліндром надалі. Не було і думки про другий реліз. Але ж невдовзі він-таки з’явився. І це сталося тому, що вільні забавляння музиканта із програмою Fruity Loops, фрістайлом та наспівами «фальцетиком» прекрасно зайшли слухачам.

Так, на ентузіазмі, без будь-якої концепції, у вільному польоті й не без експериментів були записані треки дебютника. Цікаво, що усю роботу над треками виконував сам Степан. Він же створював і сюжети перших своїх кліпів.

Другий альбом «Стіни мають вуха» вийшов у 2020 і став книгою дитячих та юнацьких спогадів репера.

Роботи Паліндрому, які варто послухати:
  • «Не дожив»
  • «По воді»
  • «Злий»
  • «Кома»
  • «За небеса»
  • «Святковий» та інші

Що є Паліндром для Степана Бурбана

Автор зізнається, що новий проєкт став для нього особливою нагодою розкритися перед слухачем і самим собою з іншого боку. Вільний потік слів і емоцій автор називає «простим примітивізмом в істинній формі». Ну, вже не так і примітивно, згодні?

А про музичний проєкт говорить так: «Паліндром — це коли запрошуєш додому друга чи дівчину і показуєш свій дитячий фотоальбом. Це дуже тендітне та особисте».

Щоб ближче познайомитися з творчістю талановитого автора, обирайте події за участю Паліндром в афіші на Concert.ua. Зручний та надійний онлайн-сервіс завжди допоможе купити квитки на концерт за пару кліків.

Дати