24-pay-mark Created with Sketch.

Римма Зюбіна

Про виконавця

Галерея

Римма Зюбіна - фото №1 Римма Зюбіна
Римма Зюбіна - фото №2 Римма Зюбіна афіша
Римма Зюбіна - фото №3 Римма Зюбіна квитки
Римма Зюбіна - фото №4 Римма Зюбіна на concert.ua
Римма Зюбіна - фото №5 Римма Зюбіна фото
Римма Зюбіна - фото №6 Римма Зюбіна піти
Римма Зюбіна - фото №7 Римма Зюбіна дивитись

Римма Зюбіна – українська актриса театру і кіно, громадська діячка, телеведуча. Журнал «Фокус» у 2017 році вніс артистку до ТОП-100 найбільш впливових жінок країни!

У творчому доробку Римми Зюбіної – понад 50 ролей в театрі. Зіграно близько 90 ролей в кіно. У звичайному житті актрису виокремлює життєрадісний вигляд та добра посмішка, що заряджає інших позитивом та вірою в себе.

Римма Зюбіна – актриса, чиї навіть епізодичні ролі чіпляють та вражають

Римма Зюбіна ще в дитинстві знала, що буде актрисою. Талановиту випускницю з «червоним» дипломом Ужгородського культурно-освітнього училища запросили на роботу одразу до трьох професійних колективів. Проте дівчина обрала подальше навчання в Київському державному інституті культури. Однак вже за рік надійшла нова пропозиція від Закарпатського обласного театру – і Римма прийняла її.

На сьогодні у творчій історії актриси – співпраця з Театром юного глядача, Театром драми і комедії на лівому березі Дніпра, театрами «Золоті Ворота», «Сузір'я», «Браво» та іншими колективами. На волонтерських засадах Римма Зюбіна грає в переміщеному Луганському обласному театрі.

Актриса має багато яскравих ролей у виставах:
  • «Чарівні черевички»
  • «Русалонька»
  • «Панночка»
  • «Янгольська комедія»
  • «Гедда Габлер»
  • «Дядя Ваня»
  • «Схід-Захід»
Роботи за участі Римми Зюбіної були успішно представлені на театральних форумах Великобританії, Єгипту, Польщі, України.

Не менш колоритними є ролі актриси в кіно: Клара («Три ідеальні подружжя»), Ліля («Жіноча інтуїція»), Фанні Дюбуа («Янгол з Орлі») та інші. Але однією з найбільш значущих для Римми Зюбіної стала роль Дарини у фільмі «Гніздо горлиці». Зйомки у стрічці принесли звання «Кращої актриси».

Енергійна, весела, темпераментна, мовчазна – різна

У житті та на сцені Римма Зюбіна – однаково справжня й щира з глядачем. Впевнена в тому, що сучасний театр потрібний людям, актриса підкреслює необхідність прагнути донести до кожного те, що сховано всередині тебе. А щодо сценічних образів, своїх та колег, говорить: «Сьогоднішній актор не має бути актором амплуа. Він має бути гнучким, пластиліновим, з багатьма скриньками, що відкриваються за потребою».

Де купити квитки на події за участі Римми Зюбіної?

Афіша мистецьких подій, в яких бере участь неперевершена Римма Зюбіна, представлена на сайті Concert.ua. Тут можна замовити і квитки – електронні або на фірмових бланках.

Дати