24-pay-mark Created with Sketch.

Tember Blanche

Про виконавця

Галерея

Tember Blanche - фото №1 Tember Blanche
Tember Blanche - фото №2 Tember Blanche афіша
Tember Blanche - фото №3 Tember Blanche квитки
Tember Blanche - фото №4 Tember Blanche на concert.ua
Tember Blanche - фото №5 Tember Blanche фото
Tember Blanche - це музичний інді-поп дует із Києва.

Історія дуету

Дует Олександри Ганапольської та Владислава Лагоди випустив свою першу пісню «Хованки» 13 жовтня 2020 року, а кліп до неї з'явився на YouTube 31 січня 2020 року. Пізніше дует представив такі пісні, як "Як день посуне ніч", "Пролог", "У світ без примар". 24 вересня 2022 року вийшов п'ятий трек Tember Blanche - "Вечорниці", що став

народним хітом. Ця пісня зайняла 13 місце серед топ-100 пісень в Україні за 2022 рік на Apple Music. Вона також посіла друге місце в чарті Суспільне Медіа. 26 листопада 2021 року дебютував альбом гурту під назвою "Тут нема нікого, окрім нас", а вже 11 грудня 2021 року в Києві відбувся перший сольний концерт дуету, де учасники Владислав та Олександра змогли здійснити шлях від вуличних виступів до повного солдауту концерту за кілька днів та участі в Національному відборі на "Євробачення 2023".

Тендітне звучання київського дуету

Тембер Бланш виконує інді-поп з нотками електроніки, в якому домінує акустична гітара Владислава в тандемі з ніжним голосом Олександри. Звучання Тембер Бланш може бути емоційним, глибоким та захоплюючим, з відчуттям ностальгії та меланхолії, а також з сучасними елементами, які додають свіжості та оригінальності до їхнього музичного виразу.

Дати

26/07

пʼятниця

Tember Blanche на V’YAVA

Київ, V’YAVA

від 500.00 ₴

02/08

пʼятниця

Faine Misto: Земля майбутніх легенд

Львів, Територія !FESTrepublic

від 600.00 ₴