24-pay-mark Created with Sketch.

TVORCHI

Про виконавця

Галерея

TVORCHI - фото №1 TVORCHI
TVORCHI - фото №2 TVORCHI афіша
TVORCHI - фото №3 TVORCHI квитки
TVORCHI - фото №4 TVORCHI на concert.ua
TVORCHI - фото №5 TVORCHI фото
TVORCHI – популярний електронний проєкт з Тернополя.

Вже на другому році свого творчого існування запалював на сценах відомих українських фестивалів «Файне Місто», Atlas weekend та Ukrainian Song Project. Інтернаціональний колектив у складі Андрія Гуцуляка та Джеффрі Кенні вже випустив три студійники та став фіналістом Національного відбору до «Євробачення» у 2020 році.

Спонтанне знайомство, що переросло у гучний проєкт

Як це часто буває у світі музики, двоє творчих людей (адже вони – Tvorchi), зустрілися випадково. Об’єднавчим фактором для українця Андрія та нігерійця Джеффрі на момент зустрічі стало навчання у медичному університеті. Та, як виявилося, доля звела разом не просто студентів, а талановитого саунд-продюсера і прекрасного автора й вокаліста.

В результаті – три студійні альбоми, декілька кліпів і успішних синглів та виступи на головних майданчиках країни.

Релізи гурту:
  • The Parts (2018)
  • Disco Lights (2019)
  • 13 Waves (2020)

Підкорення інтернет-простору та амбітний крок на шляху до Євробачення

Якісний звук і особливий стиль дозволили гурту зайняти свою власну нішу на сцені. TVORCHI виокремилися серед інших електронних колективів авторським почерком: виграшним поєднанням лаунжу й потужної електроніки. І вже у грудні 2020 хлопці отримали премії Culture Ukraine у номінаціях «Кращий новий артист» і «Англомовний сингл» за трек Bonfire.

Гучний хіт Bonfire, що розкриває сучасні екологічні проблеми, прозвучав на сцені Нацвідбору до пісенного конкурсу «Євробачення» і вивів Tvorchi до фіналу. Кліп на пісню, викладений в YouTube, за лічені години привернув увагу величезної кількості людей і підкріпив популярність талановитого дуету.

У травні 2021 Tvorchi отримали чергові відзнаки від щорічної музичної премії Yuna: статуетки у номінаціях «Найкращий альбом», «Найкращий поп-гурт» та «Найкращий електронний хіт».

Прагнеш відчути вогонь запальних робіт проєкту TVORCHI? То слідкуй за афішею на сайті Concert.ua і замовляй квитки на концерти першим!

Дати