24-pay-mark Created with Sketch.

VIVIENNE MORT

Про виконавця

Галерея

VIVIENNE MORT - фото №1 VIVIENNE MORT
VIVIENNE MORT - фото №2 VIVIENNE MORT афіша
VIVIENNE MORT - фото №3 VIVIENNE MORT квитки
VIVIENNE MORT - фото №4 VIVIENNE MORT на concert.ua
VIVIENNE MORT - фото №5 VIVIENNE MORT фото

Vivienne Mort - інді-рок гурт з Києва, заснований автором і композитором Даніелою Заюшкіною.

Учасники Національного відбору Євробачення-2017.

МАГІЧНІ МЕЛОДІЇ VIVIENNE MORT

"Сліді маленьких рук", "Ти забув про мене", "Риба", "Колискова", "Той, хто рятує імена", "Пташечка", "Іней", "Думаю про тебе", "Досвід "– композиції Вів'єн Морт це не просто пісні, а довгі подорожі в світ фантазій.

Сильні і чуттєві, емоційні та зворушливі, мудрі і замріяні історії відгукуються в серцях глядачів різного віку! Доповнюють магічні мелодії глибокі тексти і впізнаваний з тисячі голос вокалістки Дани Заюшкіної.

Харизматична артистка буквально проживає на сцені кожну пісню. Атмосфера на виступах групи Вів'єн Морт чарівна, а час тоді зупиняється: є тільки ви і музика.

VIVIENNE MORT – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ

Виступи на українських і європейських фестах, солд-аути на концертах в Києві і інших містах України, серія виступів з вокальним квартетом в костелах, 6 студійних альбомів і безліч самобутніх кліпів – музиканти гурту справжні фанати своєї справи. І це відчувається в кожній ноті.

Ви готові відправитися в світ фентезі і залишити реальність на пару годин? Тоді купуйте квитки на найближче шоу. Онлайн або з доставкою, головне – прямо зараз. Потім може і не залишитися!

Побачимося на концертах Vivienne Mort!


Дати

02/08

пʼятниця

Faine Misto: Земля майбутніх легенд

Львів, Територія !FESTrepublic

від 1100.00 ₴