24-pay-mark Created with Sketch.

Центр «Менора»
Дніпро, ул. Шолом-Алейхема, 4

Афіша

SYMPHO-ROCK. The Best. На даху Менори. 03 липня 19:00, ср SYMPHO-ROCK. The Best. На даху Менори. Дніпро, Центр «Менора» від 300 ₴ SYMPHO-ROCK. The Best. На даху Менори. Вже не хочу 03 липня SYMPHO-ROCK. The Best. На даху Менори. Центр «Менора» Придбати

Центр «Менора» у Дніпрі: знайомство з унікальним комплексом

Центр «Менора» – сучасний осередок культурного і ділового життя Дніпра та найбільший у світі єврейський комплекс, відкриття якого відбулось у жовтні 2012-го року. Споруда, що не має аналогів, вирізняється неповторним архітектурним рішенням, зручним розташуванням в центрі Дніпра, новітнім технічним оснащенням та концепцією застосування високих європейських стандартів в діяльності центру. Адреса Центру «Менора» – вул. Шолом-Алейхема, 4/26.

Архітектурний задум Menorah Centre належить Олександру Соріну. У величній конструкції закладена ідея зв’язку між минулим, сьогоденням та майбутнім життям міста.

Облицювання визначної пам’ятки Дніпра виконане унікальним єрусалимським каменем, ексклюзивно виготовленим для «Менори». Особливо чарівний вигляд споруда має у вечірній час, коли її верхівка починає світитися сотнями яскравих променів світла.

Події та локації для їх проведення в Центрі «Менора»

Універсальним приміщенням для проведення різноманітних заходів в Menorah Centre слугує концертний зал «Сінай», розрахований на 329 місць та обладнаний найсучаснішою звуковою та освітлювальною технікою. Найбільший конференц-зал здатний розмістити до 1700 осіб. В комплексі «Менора» відбуваються:
  • концерти популярних артистів та колективів;
  • творчі презентації, семінари та шоу-програми;
  • вечори джазу та симфонічної музики;
  • вистави театральних колективів;
  • кінопокази та інші заходи.

Де купити квитки на події в Центрі «Менора» у Дніпрі?

Переглянути актуальну афішу комплексу, обрати подію, що зацікавила, та одразу замовити квитки ви можете онлайн. Для цього скористайтеся надійним та зручним сервісом Concert.ua. Додайте яскравих моментів у своє життя!