24-pay-mark Created with Sketch.

БК Машинобудівників
Дніпро, вул. Робоча, 166

Афіша

Один в Каное 24 червня 18:30, пн Один в Каное Дніпро, БК Машинобудівників від 270 ₴ Один в Каное Вже не хочу 24 червня Один в Каное БК Машинобудівників Придбати Єдиний Квартал 01 вересня 18:00, нд Єдиний Квартал Дніпро, БК Машинобудівників від 490 ₴ Єдиний Квартал Вже не хочу 01 вересня Єдиний Квартал БК Машинобудівників Придбати Лесь Подерв'янський 28 вересня 18:30, сб Лесь Подерв'янський Дніпро, БК Машинобудівників від 250 ₴ Лесь Подерв'янський Вже не хочу 28 вересня Лесь Подерв'янський БК Машинобудівників Придбати Shumei 01 жовтня 18:30, вт Shumei Дніпро, БК Машинобудівників від 250 ₴ Shumei Вже не хочу 01 жовтня Shumei БК Машинобудівників Придбати Юрій Великий. Сміємось - отже не здаємось 10 листопада 18:00, нд Юрій Великий. Сміємось - отже не здаємось Дніпро, БК Машинобудівників від 390 ₴ Юрій Великий. Сміємось - отже не здаємось Вже не хочу 10 листопада Юрій Великий. Сміємось - отже не здаємось БК Машинобудівників Придбати

Галерея

БК Машинобудівників - фото №1 БК Машинобудівників
БК Машинобудівників - фото №2 БК Машинобудівників афіша
БК Машинобудівників - фото №3 БК Машинобудівників квитки
БК Машинобудівників - фото №4 БК Машинобудівників на concert.ua
БК Машинобудівників - фото №5 БК Машинобудівників фото

ПК Машинобудівників — сучасний культурний та суспільний центр у Дніпрі, розташований за адресою вул. Робоча, 166. Велична будівля одразу привертає увагу перехожих завдяки ефектному архітектурному оформленню. Поруч із палацом культури – зручна транспортна розв’язка, що дозволяє без проблем дістатися до закладу з різних точок міста.

Вік Палацу культури машинобудівників – достатньо поважний, адже будівля була зведена у 1965 році. За десятки років заклад став справжнім осередком дозвілля дніпрян та гостей обласного центру.

У концертному залі постійно відбуваються виступи популярних артистів та музичних гуртів. Зірки сцени обирають заклад з огляду на його прекрасну акустику та просторий зал, що розміщує 900 глядачів, включно із місцями на балконі.

У ПК Машинобудівників проводять:

  • музичні концерти відомих артистів та колективів;
  • дитячі вистави;
  • спектаклі за п’єсами класиків та сучасних драматургів;
  • виступи артистів у жанрі Stand-up;
  • ярмарки, виставки та інші яскраві події.

Знайомтеся з афішею ПК Машинобудівників та обирайте подію і квитки на неї на сайті Concert.ua. Бережіть свій час — замовляйте електронні квитки онлайн!