24-pay-mark Created with Sketch.

БК Машинобудівників
Дніпро, вул. Робоча, 166

Афіша

Sympho Rock Show - Іван Ворон та гурт “Beast” 30 вересня 18:30, сб Sympho Rock Show - Іван Ворон та гурт “Beast” Дніпро, БК Машинобудівників від 300 грн. Sympho Rock Show - Іван Ворон та гурт “Beast” Вже не хочу 30 вересня Sympho Rock Show - Іван Ворон та гурт “Beast” БК Машинобудівників Придбати Степан Гіга. Золоті хіти на біс! 07 жовтня 18:30, сб Степан Гіга. Золоті хіти на біс! Дніпро, БК Машинобудівників від 330 грн. Степан Гіга. Золоті хіти на біс! Вже не хочу 07 жовтня Степан Гіга. Золоті хіти на біс! БК Машинобудівників Придбати Юрій Великий. Душевно, по-домашньому 11 листопада 18:00, сб Юрій Великий. Душевно, по-домашньому Дніпро, БК Машинобудівників від 390 грн. Юрій Великий. Душевно, по-домашньому Вже не хочу 11 листопада Юрій Великий. Душевно, по-домашньому БК Машинобудівників Придбати

Галерея

БК Машинобудівників - фото №1 БК Машинобудівників
БК Машинобудівників - фото №2 БК Машинобудівників афіша
БК Машинобудівників - фото №3 БК Машинобудівників квитки
БК Машинобудівників - фото №4 БК Машинобудівників на concert.ua
БК Машинобудівників - фото №5 БК Машинобудівників фото

ПК Машинобудівників — сучасний культурний та суспільний центр у Дніпрі, розташований за адресою вул. Робоча, 166. Велична будівля одразу привертає увагу перехожих завдяки ефектному архітектурному оформленню. Поруч із палацом культури – зручна транспортна розв’язка, що дозволяє без проблем дістатися до закладу з різних точок міста.

Вік Палацу культури машинобудівників – достатньо поважний, адже будівля була зведена у 1965 році. За десятки років заклад став справжнім осередком дозвілля дніпрян та гостей обласного центру.

У концертному залі постійно відбуваються виступи популярних артистів та музичних гуртів. Зірки сцени обирають заклад з огляду на його прекрасну акустику та просторий зал, що розміщує 900 глядачів, включно із місцями на балконі.

У ПК Машинобудівників проводять:

  • музичні концерти відомих артистів та колективів;
  • дитячі вистави;
  • спектаклі за п’єсами класиків та сучасних драматургів;
  • виступи артистів у жанрі Stand-up;
  • ярмарки, виставки та інші яскраві події.

Знайомтеся з афішею ПК Машинобудівників та обирайте подію і квитки на неї на сайті Concert.ua. Бережіть свій час — замовляйте електронні квитки онлайн!