24-pay-mark Created with Sketch.

Центр Довженка
Львів, просп. Червоної Калини, 81

Найближчі події

Made in Ukraine 16 грудня 19:00, сб Made in Ukraine Львів, Центр Довженка від 190 ₴ Made in Ukraine Вже не хочу 16 грудня Made in Ukraine Центр Довженка Придбати Щенячий патруль. Рятівники Нового року 24 грудня 12:00, нд Щенячий патруль. Рятівники Нового року Львів, Центр Довженка від 200 ₴ Щенячий патруль. Рятівники Нового року Вже не хочу 24 грудня Щенячий патруль. Рятівники Нового року Центр Довженка Придбати Ігор Богдан. На Різдво кожен 4 безкоштовно 29 грудня 19:00, пт Ігор Богдан. На Різдво Львів, Центр Довженка від 360 ₴ Ігор Богдан. На Різдво Вже не хочу 29 грудня Ігор Богдан. На Різдво Центр Довженка Придбати РуханкоМен 04 січня 19:00, чт РуханкоМен Львів, Центр Довженка від 200 ₴ РуханкоМен Вже не хочу 04 січня РуханкоМен Центр Довженка Придбати Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт 08.01 Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт Львів від 200 ₴ Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт 08.01 Піккардійська Терція. Чарівний різдвяний концерт Придбати Павло Доскоч 09 лютого 19:00, пт Павло Доскоч Львів, Центр Довженка від 200 ₴ Павло Доскоч Вже не хочу 09 лютого Павло Доскоч Центр Довженка Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 11 лютого 19:00, нд Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Львів, Центр Довженка від 200 ₴ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 11 лютого Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Центр Довженка Придбати

Галерея

Глядацька зала Глядацька зала
Вестибюль Вестибюль
Сцена Сцена
Сцена Сцена
Сцена Сцена

Центр Довженка: історія майданчика

Центра Довженка, відомий як Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка, розташований у львівському житловому масиві Сихів. Його було збудовано у грудні 1986 року за проєктом архітекторів Анатолія Ващака, Василя Каменщика, Євгенії Мінкової, а також конструкторів М. Бачинського, Ю. Хробак. Центр Довженка у Львові опікується збереженням, відновленням, вивченням та популяризацією національної кіноспадщини України. Окрім цього, є одним з найбільших кіноконцертних центрів Західної України, де відбуваються найрізноманітніші вистави.

Міткість майданчика

Центр Довженка у Львові має 3 зали: червоний концертний зал на 747 глядацьких місць, синій «Jazz» на 100 місць та простір на даху для 200 осіб. Зали обладнані звуковою системою DOLBY DIGITAL SURROUND, акустикою «JBL», панорамними сучасними екраном Perlux, що забезбечують перегляд глядачам з максимальним комфортом.

Які події відбуваются в Центрі Довженка?

Для відвідувачів Центра Довженко організовуються концерти, кінопокази, вистави, фестивалі, конференції, конкурси та творчі вечори, а також Центр Довженка у Львові має коворкінгову територію з приміщеннями для дитячих гуртків.

Афіша в Центр Довженка у Львові