24-pay-mark Created with Sketch.

Центр Довженка
Львів, просп. Червоної Калини, 81

Афіша

Великий стендап концерт 07 червня 20:00, пт Великий стендап концерт Львів, Центр Довженка від 300 ₴ Великий стендап концерт Вже не хочу 07 червня Великий стендап концерт Центр Довженка Придбати Ліга сміху 17 вересня 19:00, вт Ліга сміху Львів, Центр Довженка від 290 ₴ Ліга сміху Вже не хочу 17 вересня Ліга сміху Центр Довженка Придбати

Галерея

Глядацька зала Глядацька зала
Вестибюль Вестибюль
Сцена Сцена
Сцена Сцена
Сцена Сцена

Центр Довженка: історія майданчика

Центра Довженка, відомий як Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка, розташований у львівському житловому масиві Сихів. Його було збудовано у грудні 1986 року за проєктом архітекторів Анатолія Ващака, Василя Каменщика, Євгенії Мінкової, а також конструкторів М. Бачинського, Ю. Хробак. Центр Довженка у Львові опікується збереженням, відновленням, вивченням та популяризацією національної кіноспадщини України. Окрім цього, є одним з найбільших кіноконцертних центрів Західної України, де відбуваються найрізноманітніші вистави.

Міткість майданчика

Центр Довженка у Львові має 3 зали: червоний концертний зал на 747 глядацьких місць, синій «Jazz» на 100 місць та простір на даху для 200 осіб. Зали обладнані звуковою системою DOLBY DIGITAL SURROUND, акустикою «JBL», панорамними сучасними екраном Perlux, що забезбечують перегляд глядачам з максимальним комфортом.

Які події відбуваются в Центрі Довженка?

Для відвідувачів Центра Довженко організовуються концерти, кінопокази, вистави, фестивалі, конференції, конкурси та творчі вечори, а також Центр Довженка у Львові має коворкінгову територію з приміщеннями для дитячих гуртків.

Афіша в Центр Довженка у Львові