Тінь Сонця

1 листопада 2020, Нд. 19:00
Хrystofor Львів, вул. Івана Франка, 3
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Тінь Сонця у Львові - фото №1 Тінь Сонця у Львові
Тінь Сонця у Львові - фото №2 Тінь Сонця у Львові афіша
Тінь Сонця у Львові - фото №3 Тінь Сонця у Львові квитки

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся: [email protected]

Чому варто піти на концерт гурту Тінь Сонця?

1. Рок-артилерія української сцени.
2. Команда з національним колоритом і патріотичною лірикою.
3. Музика сучасних українців – сміливих і повних віри у власні сили.

25 квітня рок-гурт «ТІНЬ СОНЦЯ» виступить у Львові з великим сольним концертом у клубі Хrystofor Саме під час цих гастролей будуть представлені нові композиції, які будуть передувати виходу майбутнього альбому + всі найкращі хіти.

Весна – казковий час, коли в тебе знову виростають крила, коли ночі стають коротшими, коли ми стаємо свідками, як у якусь мить земля вибухає фантастичними барвами.

«Тінь Сонця» вирушає в новий тур, у якому ми будемо закликати та вітати нову весну! Як і було обіцяно під час попереднього туру «Палає Степ», саме навесні прокинуться чугайстри та вовкулаки, мавки та болотники, які неодмінно проведуть тебе незвіданими стежками рідної землі, яка тільки-но пробудилася зі сну.

А тому – чекаємо на тебе! Виходь назустріч весні, яка подарує тобі улюблені хіти, найсвіжіші композиції гурту та «старі добрі» скарби дискографії «Тінь Сонця» наживо!