Malevich Concert Arena: афіша і квитки

Нічний клуб «Малевич» у Львові – відомий в усій Україні танцювальний заклад. Знаходиться в центрі міста на проспекті Чорновола, 2.

Різноманітності форматів заходів позаздрить будь-який столичний клуб. Щодня в стінах львівського клубу «Малевич» проходять модні покази, вечірки, спортивні змагання та музичні фестивалі. На території площею 3100 м² розміщено:

  • 2 зали для вечірок;
  • зручні VIP-зали та лаунж-зони;
  • 3 барних стійки;
  • відкрита тераса.

Правила перебування в клубі задовольнять завзятих тусовщиків: якщо ви купили квитки на концерт, то можете безкоштовно залишитися на афтер-паті. Наявність дрес-коду та фейс-контролю гарантує дружню атмосферу на будь-якому івенті Malevich Concert Arena.

Щоб зробити відпочинок більш приємним, клуб пропонує гостям вишукані страви європейської кухні та насичену коктейльну карту. Львівський нічний клуб «Малевич» створений для тих, хто хоче насолодитися чудовою музикою та відчувати ритм життя 24/7.

Хочете дізнатися про найближчі події в нічному клубі «Малевич» у Львові? Дивіться афішу на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн.

Львів, Проспект Чорновола, 2

Афіша

Nobody.one 06 жовтня 19:00, Вт Nobody.one "Сергiй Табачников" Львів, Malevich Concert Arena від 350 грн. Nobody.one Вже не хочу 06 жовтня Nobody.one "Сергiй Табачников" Malevich Concert Arena Придбати Doro 17 листопада 18:00, Вт Doro Львів, Malevich Concert Arena від 790 грн. Doro Вже не хочу 17 листопада Doro Malevich Concert Arena Придбати MELOVIN 04 грудня 19:00, Пт MELOVIN Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. MELOVIN Вже не хочу 04 грудня MELOVIN Malevich Concert Arena Придбати Nothing But Thieves 11 лютого 20:00, Чт Nothing But Thieves Львів, Malevich Concert Arena від 900 грн. Nothing But Thieves Вже не хочу 11 лютого Nothing But Thieves Malevich Concert Arena Придбати