!FESTrepublic: афіша і квитки

!FESTrepublic - новий простір для крутого дозвілля у Львові. Знаходиться на вулиці Старовознесенська 24-26 - відразу за парком Вознесіння, в 20 хвилинах від площі Ринок.

У клубі проходять заходи найрізноманітнішого формату: концерти та фестивалі, денні і нічні вечірки, лекції та семінари, зустрічі заходів і кінопокази, вечори авторської поезії та джазу, діджей сети від крутих артистів.

Фест Репаблик Клаб у Львові - відмінне місце відпочинку для жителів міста і туристів! Тут є якщо не все, то багато чого:

  • тематичні івенти;
  • якісний звук і світло;
  • креативне оформлення локації;
  • бар з улюбленими коктейлями;
  • тераса з приголомшливим видом на Високий Замок;
  • дитяча зона для гостей з дітьми;
  • загальна атмосфера свята і відпочинку від буднів.

Шукаєте чим зайнятися в найближчий уїк-енд? Подивіться афішу подій в клубі! FESTrepublic на сайті Concert.ua! Дата і час, вартість і короткий опис кожного заходу - додається. Купити квитки можна онлайн, замовити кур'єрську доставку або в придбати в касі.

Найактивнішим і енергійним рекомендуємо вриватися в фан-зону, а відвідувачам, які бажають відпочити в більш спокійній обстановці - вибрати сидячі місця за столиками.

Є питання? Зв'яжіться з нашою службою підтримки будь-яким зручним способом. Проконсультуємо з любов'ю і увагою, як кращого друга.

!FESTrepublic у Львові - альтернативний концертний майданчик, створений на території колишнього заводу. І він ідеальний для всіх, кому набридли звичні міські розваги: музеї і прогулянки в парку, кав'ярні і лабіринти торгових центрів.

Побачимося тут!

Львів, вул. Старознесенська, 24-26

Афіша

Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Лесь Подерв'янський. Читання просто неба 21 серпня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Львів, !FESTrepublic від 320 грн. Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Вже не хочу 21 серпня Лесь Подерв'янський. Читання просто неба !FESTrepublic Придбати Один в Каное. Теплий концерт просто неба 03 вересня 19:00, Чт Один в Каное. Теплий концерт просто неба Львів, !FESTrepublic від 380 грн. Один в Каное. Теплий концерт просто неба Вже не хочу 03 вересня Один в Каное. Теплий концерт просто неба !FESTrepublic Придбати Enter Shikari Нова дата 02 вересня 19:00, Чт Enter Shikari Львів, !FESTrepublic від 720 грн. Enter Shikari Вже не хочу 02 вересня Enter Shikari !FESTrepublic Придбати