Київський планетарій: афіша і квитки

Хочеться чогось незвичайного? Запрошуємо в світ Космосу і зоряного неба!

Планетарій в Києві – унікальна локація, де на найбільшому напівсферичному куполі в Україні демонструються різноманітні проекції. Площа екрана – 830 кв. м. Це одна з наймасштабніших конструкцій подібного типу в Європі.

Розташований за адресою вулиця Велика Васильківська, 53/7, біля виходу з метро Олімпійська.

У програмі київського Планетарію – чарівні подорожі для дітей і дорослих:

  • покази повнокупольних фільмів у форматі 360;
  • концерти і органні виступи;
  • класика і джаз під зірками;
  • ароматичні релакс-шоу;
  • інтерактивні 3D-казки та мюзикли;
  • новорічні та різдвяні вистави.

Також в планетарії в Києві є конференц-зали та концерт-хол, де проходять тренінги, лекції, прем'єри і виставки.

Архітектура будівлі, цифрові технології, потужне обладнання і круті сюжети! Під час шоу глядачі повністю занурюються в атмосферу завдяки астрономічним ефектам: метеоритного дощу, зміні фаз Місяця, руху комети, затемнення Сонця і Північного сяйва.

Повний розклад Планетарію в Києві представлено на сайті Concert.ua. Дата і час, схема місця в залі, детальний опис подій – все тут! За рекомендацією або допомогою звертайтеся в нашу службу підтримки.

Хочете вразити дитину чимось особливим? Похід на шоу під куполом за участю улюблених героїв – те, що потрібно! Подивитися ціни і купити квитки в планетарій можна зручним способом: онлайн, оформити з доставкою кур'єром або в касі.

Емоції – найкращий подарунок для себе і близьких. Заглядайте в афішу київського Планетарію і вибирайте заходи! Чим раніше, тим більше вибір місць.

Побачимося в космосі!

Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3