Київський планетарій: Афіша і квитки

Хочеться чогось незвичайного? Запрошуємо в світ Космосу і зоряного неба!

Планетарій в Києві – унікальна локація, де на найбільшому напівсферичному куполі в Україні демонструються різноманітні проекції. Площа екрана – 830 кв. м. Це одна з наймасштабніших конструкцій подібного типу в Європі.

Розташований за адресою вулиця Велика Васильківська, 53/7, біля виходу з метро Олімпійська.

У програмі київського Планетарію – чарівні подорожі для дітей і дорослих:

  • покази повнокупольних фільмів у форматі 360;
  • концерти і органні виступи;
  • класика і джаз під зірками;
  • ароматичні релакс-шоу;
  • інтерактивні 3D-казки та мюзикли;
  • новорічні та різдвяні вистави.

Також в планетарії в Києві є конференц-зали та концерт-хол, де проходять тренінги, лекції, прем'єри і виставки.

Архітектура будівлі, цифрові технології, потужне обладнання і круті сюжети! Під час шоу глядачі повністю занурюються в атмосферу завдяки астрономічним ефектам: метеоритного дощу, зміні фаз Місяця, руху комети, затемнення Сонця і Північного сяйва.

Повний розклад Планетарію в Києві представлено на сайті Concert.ua. Дата і час, схема місця в залі, детальний опис подій – все тут! За рекомендацією або допомогою звертайтеся в нашу службу підтримки.

Хочете вразити дитину чимось особливим? Похід на шоу під куполом за участю улюблених героїв – те, що потрібно! Подивитися ціни і купити квитки в планетарій можна зручним способом: онлайн, оформити з доставкою кур'єром або в касі.

Емоції – найкращий подарунок для себе і близьких. Заглядайте в афішу київського Планетарію і вибирайте заходи! Чим раніше, тим більше вибір місць.

Побачимося в космосі!

Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3

Афіша

ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева Подію скасовано 18 березня 19:30, Ср ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева Київ, Київський планетарій від 300 грн. ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева Вже не хочу 18 березня ДУДУК - Душа Абрикосового Дерева Київський планетарій Придбати Бароко під зоряним небом обмін квитків 31 березня 19:30, Вт Бароко під зоряним небом Київ, Київський планетарій від 250 грн. Бароко під зоряним небом Вже не хочу 31 березня Бароко під зоряним небом Київський планетарій Придбати Опера під зоряним небом. Нова історія. Подію скасовано 31 травня 19:00, Нд Опера під зоряним небом. Нова історія. Київ, Київський планетарій від 250 грн. Опера під зоряним небом. Нова історія. Вже не хочу 31 травня Опера під зоряним небом. Нова історія. Київський планетарій Придбати