24-pay-mark Created with Sketch.

Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка
Дніпро, пл. Шевченко, 1

Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка у Дніпрі: цікаві факти та розташування

Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка – затишне місце, де полюбляють проводити відпочинок жителі та гості Дніпра. Майданчик розташований у найстарішому парку міста, який називають «зеленою візитівкою» обласного центру. Адреса театру – пл. Шевченка, 1. Споруджений у 1977-му році літній театр (або міський лекторій) сьогодні входить до переліку об’єктів культурної спадщини. Будівля виконана у стилі постмодернізму. Серед дизайнерських особливостей локації – живі дерева, що гілками проростають крізь накриття з металу. Так втілився задум архітектора продемонструвати зв’язок творчості людини із живою природою. Приміщення театру утворюють цегляні та залізобетонні конструкції із амфітеатром на 1500 місць. Прекрасну акустику забезпечує особлива підвісна конструкція даху.

Які події відбуваються у Літньому театрі парку Шевченка у Дніпрі?

Тематика та формат заходів у Літньому театрі охоплюють широкі смаки та відповідають різним віковим особливостям публіки. Тут відбуваються:
  • концерти місцевих колективів та артистів всеукраїнського рівня
  • вечори симфонічної музики;
  • виступи джаз-бендів;
  • творчі вечори та цікаві інтерактиви;
  • виступи артистів у жанрі standup та інше.

Де купити квитки на події у Літньому театрі парку ім. Т. Г. Шевченка у Дніпрі?

Найпростіший спосіб придбати квитки – зробити це онлайн за допомогою сервісу Concert.ua. Одразу після оплати ви отримаєте електронні квитки на свій e-mail. Квитки також будуть доступні у особистому кабінеті.