24-pay-mark Created with Sketch.

МахноПАБ
Дніпро, вул. Магдебурзького права, 4а

Афіша

True Tough 06 жовтня 18:30, нд True Tough Дніпро, МахноПАБ від 350 ₴ True Tough Вже не хочу 06 жовтня True Tough МахноПАБ Придбати Sasha Boole 19 жовтня 18:30, сб Sasha Boole Дніпро, МахноПАБ від 350 ₴ Sasha Boole Вже не хочу 19 жовтня Sasha Boole МахноПАБ Придбати ЦВЯХ 11 грудня 18:30, ср ЦВЯХ Дніпро, МахноПАБ від 350 ₴ ЦВЯХ Вже не хочу 11 грудня ЦВЯХ МахноПАБ Придбати

Галерея

МахноПАБ - фото №1 МахноПАБ
МахноПАБ - фото №2 МахноПАБ афіша
МахноПАБ - фото №3 МахноПАБ квитки
МахноПАБ - фото №4 МахноПАБ на concert.ua
МахноПАБ - фото №5 МахноПАБ фото

МахноПАБ у Дніпрі — місце, у якому закон не писаний. Атмосферний заклад розташований на вул. Магдебурзького права, 4а.

Філософія МахноПАБу в Дніпрі проста і прозора — тут поважають своїх героїв і тих, хто готовий захищати все, що для них цінно. За будь-яких обставин. Втім, це не означає, що в клубі Махно панує повне беззаконня. Це швидше метафора, втілена в автентичній атмосфері.

Відвідувачі Підпілля Махно в Дніпрі потрапляють на територію анархії. Сюди можна прийти на рок-концерт, випити пива з компанією друзів, замовити оригінальні страви від шеф-кухаря. Серед запрошених рок-гуртів — Desters, BackDraft, BEAST.

Відреставроване приміщення швейної фабрики інтригує відвідувачів незвично оформленим фасадом і стильною вивіскою. Інтер'єр переносить у часи Махно: панно і гасла на стінах, військові атрибути, куточок з фотоекспозицією. Вдень тут можна замовити бізнес-ланч зі стравами української кухні. А ввечері в закладі настає час безвладдя — молодь йде у повний відрив!

Репертуар дніпровського МахноПАБу не обмежений рок-подіями. Тут виступають представники культури реп-кор, підриваючи публіку своїми лаконічними і хльосткими римами. Для спортивних фанатів на великому екрані транслюються в прямому ефірі футбольні матчі.

Якщо хочете потрапити на драйвову вечірку в МахноПАБі в Дніпрі, дивіться афішу на сайті Concert.ua. Замовляйте квитки онлайн і з кур'єрською доставкою.