МахноПАБ: афіша і квитки

Паб Махно в Дніпрі - місце, в якому закон не писаний. Атмосферний заклад розташований на вул. Магдебурзького права, 4а.

Філософія клубу Махно в Дніпрі проста і прозора - тут поважають своїх героїв і тих, хто готовий захищати все, що для них цінно. За будь-яких обставин. Втім, це не означає, що в клубі Махно панує повне беззаконня. Це швидше метафора, втілена в автентичній атмосфері.

Відвідувачі Підпілля Махно в Дніпрі потрапляють на територію анархії. Сюди можна прийти на рок-концерт, випити пива з компанією друзів, замовити оригінальні страви від шеф-кухаря. Серед запрошених рок-груп: Desters, BackDraft, Сліварез, BEAST.

Відреставроване приміщення швейної фабрики інтригує відвідувачів незвично оформленим фасадом і стильною вивіскою. Інтер'єр переносить у відповідні часи: панно і гасла на стінах, військові атрибути, куточок з фото-експозицією. Вдень тут можна замовити бізнес-ланч зі стравами української кухні. А ввечері в закладі настає час безвладдя - молодь йде в повний відрив!

Репертуар дніпровського Махно клубу не обмежений рок-подіями. Тут виступають представники культури реп-кор, підривають публіку своїми лаконічними і хльосткими римами. Для спортивних фанатів на великому екрані транслюються в прямому ефірі футбольні матчі.

Якщо хочете потрапити на драйвову вечірку в Махно пабі в Дніпрі, дивіться афішу на сайті Concert.ua. Замовляйте квитки онлайн і з кур'єрською доставкою.

Дніпро, вул. Магдебурзького права, 4а