Roof: Афіша і квитки

Roof в Києві - це унікальна концертна локація, розташована на даху 9-поверхового будинку!

Тут, під зірками, в затишній дружній атмосфері проводяться найрізноманітніші події: концерти класичної та сучасної музики; творчі вечори; виступи зірок зі світовим ім'ям і яскраві дебюти молодих груп.

Афіша клубу Руф враховує смаки широкої аудиторії. Тут класно відпочинуть як фанати вибухового року, так і шанувальники лаунж-музики. І не забувайте про особливості локації. Вечір, проведений під відкритим небом, під приємний акомпанемент улюблених музикантів запаморочить голову навіть найзапеклішим снобам і скептикам!

Roof - завжди цікава афіша і казкова атмосфера! Вибрати подію і придбати квитки на концерти на даху Roof онлайн або з доставкою можна у нас на сайті. Concert.ua - крутий квитковий сервіс!

Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), 37-41

Афіша

Джаз на даху з Майком Кауфманом-Портніковим 21 серпня 19:00, Вт Джаз на даху з Майком Кауфманом-Портніковим Roof, Київ від 120 грн. Джаз на даху з Майком Кауфманом-Портніковим Вже не хочу 21 серпня Джаз на даху з Майком Кауфманом-Портніковим Roof Придбати Симфонічні Rock хіти 29 серпня 19:00, Ср Симфонічні Rock хіти Roof, Київ від 200 грн. Симфонічні Rock хіти Вже не хочу 29 серпня Симфонічні Rock хіти Roof Придбати Rozhden. Акустичний концерт на даху 30 серпня 19:00, Чт Rozhden. Акустичний концерт на даху Roof, Київ від 350 грн. Rozhden. Акустичний концерт на даху Вже не хочу 30 серпня Rozhden. Акустичний концерт на даху Roof Придбати Один в Каное 07 вересня 19:00, Пт Один в Каное Roof, Київ від 600 грн. Один в Каное Вже не хочу 07 вересня Один в Каное Roof Придбати Один в Каное 08 вересня 19:00, Сб Один в Каное Roof, Київ від 600 грн. Один в Каное Вже не хочу 08 вересня Один в Каное Roof Придбати Діля та Усеін Бекіров 09 вересня 19:00, Нд Діля та Усеін Бекіров Roof, Київ від 200 грн. Діля та Усеін Бекіров Вже не хочу 09 вересня Діля та Усеін Бекіров Roof Придбати