24-pay-mark Created with Sketch.

Концерт-хол Юність
Миколаїв, пр. Богоявленський, 39-А

Афіша

Свінгери 17 липня 18:00, ср Свінгери Миколаїв, Концерт-хол Юність від 250 ₴ Свінгери Вже не хочу 17 липня Свінгери Концерт-хол Юність Придбати Майська ніч 16 серпня 18:00, пт Майська ніч Миколаїв, Концерт-хол Юність від 200 ₴ Майська ніч Вже не хочу 16 серпня Майська ніч Концерт-хол Юність Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 23 серпня 19:30, пт Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Миколаїв, Концерт-хол Юність від 200 ₴ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 23 серпня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Концерт-хол Юність Придбати DANTES 21 вересня 18:00, сб DANTES Миколаїв, Концерт-хол Юність від 570 ₴ DANTES Вже не хочу 21 вересня DANTES Концерт-хол Юність Придбати Гаррі Поттер 10 жовтня 16:00, чт Гаррі Поттер Миколаїв, Концерт-хол Юність від 150 ₴ Гаррі Поттер Вже не хочу 10 жовтня Гаррі Поттер Концерт-хол Юність Придбати Квартал червоних ліхтарів 10 жовтня 18:00, чт Квартал червоних ліхтарів Миколаїв, Концерт-хол Юність від 170 ₴ Квартал червоних ліхтарів Вже не хочу 10 жовтня Квартал червоних ліхтарів Концерт-хол Юність Придбати Фелікс Редька. Цирк на дроті 11 листопада 19:00, пн Фелікс Редька. Цирк на дроті Миколаїв, Концерт-хол Юність від 290 ₴ Фелікс Редька. Цирк на дроті Вже не хочу 11 листопада Фелікс Редька. Цирк на дроті Концерт-хол Юність Придбати Великий Стендап Концерт Подію скасовано 24 травня 19:30, сб Великий Стендап Концерт Миколаїв, Концерт-хол Юність від 250 ₴ Великий Стендап Концерт Вже не хочу 24 травня Великий Стендап Концерт Концерт-хол Юність Придбати

Галерея

Концерт-хол Юність - фото №1 Концерт-хол Юність
Концерт-хол Юність - фото №2 Концерт-хол Юність афіша
Концерт-хол Юність – сучасний центр дозвілля у Миколаєві, що відкрився на місці однойменного кінотеатру у 2013 році. Заклад розташований поруч із головною магістраллю міста за адресою проспект Богоявленський, 39-А.

Музичне життя, що вирує в стінах концертного залу, охоплює найрізноманітніші смаки слухачів. На сцену виходять зірки шансону, поп-музики, року, хіп-хоп колективи. Кожна подія привертає увагу онлайн- та друкованих ЗМІ, що розміщують фотозвіти про концерти на своїх перших шпальтах. Серед видатних особистостей та колективів, що виступали в Концерт-холі Юність, – сатирик Лесь Подерв’янський, stand up комік Ілля Соболєв, гурти ДахаБраха, НЕНСІ, Ляпис-98 та багато інших.

Фанати артистів також зазвичай дуже активні, а тому квитки на популярні івенти краще замовляти заздалегідь.

Серед подій в афіші Концерт-холу Юність:
  • концерти вітчизняних артистів і колективів, а також гостей з-за кордону;
  • виступи артистів у жанрі stand up;
  • театральні і циркові вистави;
  • вечори симфонічної та естрадної музики;
  • форуми, творчі зустрічі;
  • триб’ют-шоу світових зірок та інше.
Концертний зал розміщує до 900 глядачів та обладнаний сучасною світловою й звуковою технікою.

Де купити квитки на події у Концерт-холі Юність в Миколаєві?

Замовити квитки на концерти, вистави та інші івенти ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Електронні квитки – це зручно й швидко!