24-pay-mark Created with Sketch.

Концерт-хол Юність
Миколаїв, пр. Богоявленський, 39-А

Афіша

Zlata Ognevich 30 вересня 18:00, сб Zlata Ognevich Миколаїв, Концерт-хол Юність від 830 грн. Zlata Ognevich Вже не хочу 30 вересня Zlata Ognevich Концерт-хол Юність Придбати Кіт у чоботях 15 жовтня 16:00, нд Кіт у чоботях Миколаїв, Концерт-хол Юність від 100 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 15 жовтня Кіт у чоботях Концерт-хол Юність Придбати Мужики за викликом 15 жовтня 18:00, нд Мужики за викликом Миколаїв, Концерт-хол Юність від 200 грн. Мужики за викликом Вже не хочу 15 жовтня Мужики за викликом Концерт-хол Юність Придбати

Галерея

Концерт-хол Юність - фото №1 Концерт-хол Юність
Концерт-хол Юність - фото №2 Концерт-хол Юність афіша
Концерт-хол Юність – сучасний центр дозвілля у Миколаєві, що відкрився на місці однойменного кінотеатру у 2013 році. Заклад розташований поруч із головною магістраллю міста за адресою проспект Богоявленський, 39-А.

Музичне життя, що вирує в стінах концертного залу, охоплює найрізноманітніші смаки слухачів. На сцену виходять зірки шансону, поп-музики, року, хіп-хоп колективи. Кожна подія привертає увагу онлайн- та друкованих ЗМІ, що розміщують фотозвіти про концерти на своїх перших шпальтах. Серед видатних особистостей та колективів, що виступали в Концерт-холі Юність, – сатирик Лесь Подерв’янський, stand up комік Ілля Соболєв, гурти ДахаБраха, НЕНСІ, Ляпис-98 та багато інших.

Фанати артистів також зазвичай дуже активні, а тому квитки на популярні івенти краще замовляти заздалегідь.

Серед подій в афіші Концерт-холу Юність:
  • концерти вітчизняних артистів і колективів, а також гостей з-за кордону;
  • виступи артистів у жанрі stand up;
  • театральні і циркові вистави;
  • вечори симфонічної та естрадної музики;
  • форуми, творчі зустрічі;
  • триб’ют-шоу світових зірок та інше.
Концертний зал розміщує до 900 глядачів та обладнаний сучасною світловою й звуковою технікою.

Де купити квитки на події у Концерт-холі Юність в Миколаєві?

Замовити квитки на концерти, вистави та інші івенти ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Електронні квитки – це зручно й швидко!