24-pay-mark Created with Sketch.

Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
Львів, вул. Лесі Українки, 1

Афіша

Гуцульське весілє 22.05 Гуцульське весілє Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 340 ₴ Гуцульське весілє 22.05 Гуцульське весілє Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Ігор Богдан запрошує на ювілей! 04 червня 19:30, вт Ігор Богдан запрошує на ювілей! Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 ₴ Ігор Богдан запрошує на ювілей! Вже не хочу 04 червня Ігор Богдан запрошує на ювілей! Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іздрик. Великий поетичний вечір 10 червня 19:00, пн Іздрик. Великий поетичний вечір Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 490 ₴ Іздрик. Великий поетичний вечір Вже не хочу 10 червня Іздрик. Великий поетичний вечір Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 25 липня 17:00, чт «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 390 ₴ «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 Вже не хочу 25 липня «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 25 липня 19:30, чт «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 390 ₴ «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 Вже не хочу 25 липня «Всеукраїнський тур «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ» 2024 Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Театр тіней Teulis. Шоу 19 листопада 19:00, вт Театр тіней Teulis. Шоу "Твоя тінь" Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 220 ₴ Театр тіней Teulis. Шоу Вже не хочу 19 листопада Театр тіней Teulis. Шоу "Твоя тінь" Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати

Галерея

Глядацька зала Глядацька зала
Вестибюль Вестибюль
Сцена Сцена
Сцена Сцена
Театр ззовні Театр ззовні

Драматичний театр імені Марії Заньковецької: історія

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької у Львові добре відомий серед містян та гостей обласного центру, адже заклад входить до когорти найдавніших українських театрів. Розташований у незначному віддаленні від галасливого центру, Львівський драмтеатр імені Марії Заньковецької був зведений меценатом Станіславом Скарбеком у 19 столітті і є першим Національниим театром України та одним з найдавніших українських драматичних колективів.

Спочатку театр провадив свою діяльність у Києві, де і відбулася перша вистава за п'єсою Володимира Винниченка «Пригвождені» у 1917 році. Згодом колектив мандрував з виступами по Україні понад 20 років, перш ніж остаточно переїхати до Львова у 1944 році. Доля театру Заньковецької була унікальною і тернистою: він пережив примусову радянізацію, репресії влади та хвилю піднесення національної культури, що вимагала нових нових нетрадиційних виразів та реформацій. Проте це не завадило Драматичному театру імені Марії Заньковецької стати одним з кращих театрів у Європі та бути лауреатом численних українських та закордонних фестивалів.

Місткість та площа театру

Місткість складає 1460 місць, а загальна площа будівлі монументальна – 17, 5 тис. м2. Споруда вражає навіть вимогливих театралів, адже заклад займає територію цілого кварталу, обмеженого вулицею Лесі Українки, проспектом Свободи, площею Князя Ярослава Осмомисла та вулицею Театральною.

Репертуар театру Заньковецької

У репертуарі театру Заньковецької – твори визнаних сучасних драматургів та класиків, як вітчизняних, так і зарубіжних. Довершена акторська майстерність та професіоналізм усього творчого колективу театру незмінно є запорукою численних аншлагів.
Завдяки прекрасній акустиці та комфортній глядацькій залі Театр ім. М. Заньковецької привертає увагу організаторів музичних концертів та інших публічних заходів.

Що у драмтеатрі імені Марії Заньковецької проводиться?

У драмтеатрі імені Марії Заньковецької проводяться:
  • театральні вистави;
  • постановки світових балетних шедеврів;
  • музичні концерти українських та зарубіжних зірок і гуртів;
  • яскраві симфо-шоу відомих оркестрів;
  • шоу артистів у жанрі стенд-ап;
  • тематичні програми для дітей та багато інших подій.

Де купити квитки на концерти у Львівському театрі імені Марії Заньковецької?

Афішу концертів у Театрі Заньковецької у Львові та квитки на усі події ви знайдете на сайті Concert.ua.

Афіша театру імені Марії Заньковецької