Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької: Афіша і квитки

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької у Львові є одним з найстаріших театрів України. Знаходиться на вул. Лесі Українки, 1.

До репертуару львівського театру Заньковецької входять класичні твори та сучасні п'єси. Тут регулярно демонструють постановки класичної драматургії, як вітчизняної, так і зарубіжної. Широкий творчий діапазон і професіоналізм театральної трупи привертають увагу та збирають аншлаги.

Будівля зведена в 19 столітті знаменитим меценатом Станіславом Скарбеком, який вирішив створити найбільший «храм Мельпомени» в Європі. Площа будівлі театру драми у Львові займає квартал, що вражає навіть завзятих театралів.

У театрі в усі часи працювали найкращі режисери та актори. Завдяки професіоналізму трупи львівський драматичний театр заслужив серйозну репутацію. Зараз на сцені можна побачити багатьох відомих народних і заслужених артистів України. Навіть в умовах жорсткої конкуренції, це місце утримує лідерство завдяки широкому репертуару.

Хочете бути в курсі подій Національного академічного українського драматичного театру у Львові? Дізнайтеся актуальну афішу на сайті Concert.ua та замовте квитки онлайн.

Львів, вул. Лесі Українки, 1

Афіша

Дон Жуан 10 лютого 19:00, Пн Дон Жуан Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 грн. Дон Жуан Вже не хочу 10 лютого Дон Жуан Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Соломон у спідниці 14 лютого 19:00, Пт Соломон у спідниці Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 грн. Соломон у спідниці Вже не хочу 14 лютого Соломон у спідниці Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Люкс Для Іноземців 09 березня 18:00, Пн Люкс Для Іноземців Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 грн. Люкс Для Іноземців Вже не хочу 09 березня Люкс Для Іноземців Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Один в Каное 13 квітня 19:00, Пн Один в Каное Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 грн. Один в Каное Вже не хочу 13 квітня Один в Каное Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати