Віталій Козловський

17 листопада 2018, Сб. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 499 грн.
від 499 грн.

Галерея

Віталій Козловський у Києві - фото №1 picture
Віталій Козловський у Києві - фото №2 picture
Віталій Козловський у Києві - фото №3 picture
Віталій Козловський у Києві - фото №4 picture
Віталій Козловський у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Віталія Козловського?

1. Цей концерт - можливість відсвяткувати творче 15-річчя разом із артистом.
2. Віталій готує нові постановки і абсолютно нове шоу - ви зможете побачити його першими.
3. Почути улюблені пісні в живому виконанні та заспівати їх разом з Віталієм Козловським.

Багато хто з нас полюбив Віталія Козловського, коли він був ще зовсім юним виконавцем, який зворушливо заспівав пісню "Чорнобривці". З того часу пройшло 15 років - і цьогоріч у артиста ювілей творчої діяльності.

Це ідеальний привід розділити важливу дату з тими, хто небайдужий до творчості співака, чийого серця торкнулися його пісні, а також з тими, хто, можливо, хоче відкрити для себе його музику і провести душевний вечір у теплій дружній і творчій обстановці!

Віталій Козловський призначає зустріч 17 листопада в 20:00 в BelEtage. У цей вечір будуть відомі, улюблені пісні, а також прем'єри! А ще - співак вперше покаже абсолютно нове шоу - глядачів чекає чимало сюрпризів!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати