24-pay-mark Created with Sketch.

Доріан Грей

від 100 ₴
Обрати подію
Спектакль «Доріан Грей» у Києві відбудеться в Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «Доріан Грей» у Києві?

  1. Дивовижний мюзикл за знаменитим романом Оскара Уайльда.
  2. Неповторний образ головного героя, у якому поєднуються містичне і земне.
  3. Вистава, що спонукає до роздумів і не лишає байдужих.

Спектакль «Доріан Грей» у Києві

«Доріан Грей» – яскравий, емоційно насичений та драматичний мюзикл за однойменним твором видатного ірландця Оскара Уайльда. Неймовірно успішний та скандально відомий свого часу роман був багато разів екранізований та до сьогодні ставиться на сценах театрів світу. Творці неймовірного мюзиклу – композитор Варконі Матіас та письменники-режисери Ас Янош і Гунар Браунке.

Коли стирається межа між добром і злом

«Душа – жахлива реальність», – саме ця думка Оскара Уайльда глибоко й детально розкривається в ідейно складному мюзиклі про завжди молодого і чарівного англійського аристократа, який отримав вічну молодість в обмін на власну душу. Доріан Грей веде аморальне життя, віддаючись порокам і спокусам та поступово втрачає зв’язок з реальністю, зсередини перетворюючись на гидке чудовисько… І єдиним лакмусовим папірцем життя Доріана залишається його портрет, на якому відображаються усі жахливі вчинки його власника. Вистава варта вашої уваги, чекаємо!

Де купити квитки на спектакль «Доріан Грей» у Києві?

Швидко оформити квитки ви завжди можете онлайн на Concert.ua.

ℹ️ КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав : від 55 хв. ( на малій сцені) до 3 год. 20 хв. ( основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.

🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.

Увага! На виставу доступна послуга аудіодискрипціі. При замовленні послуги аудіодискрипції потрібно:• при купівлі квитка у касі театру оперети - попередити касира про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);• при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;• попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;• для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;• у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати