Льовушка

24.02 - 30.03 Подiй: 3
Відгуків немає
від 50 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 50 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Льовушка»?

1. Подивитися розповідь про єврейське щастя.
2. Спробувати поглянути на релігійний мир дитячими очима.
3. Зрозуміти, чому так важливо не залишати найголовніше на потім.

Вистава «Льовушка» поставлена за п'єсою українського драматурга Анатолія Крима. У центрі оповідання – хлопчик Лев, який росте в україно-єврейській родині. У нього є дві бабусі – Роза і Даша, які з малих років прищеплюють онукові любов до Бога. Як нескладно здогадатися, релігії у них різні. І кожна хоче, щоб Лев виріс із правильним світоглядом.

Левко виявляється кмітливим малим і одразу розуміє, що бажання бабусь можна використовувати в своїх цілях. За походи до синагоги або церкви він просить у них грошову винагороду, яку потім витрачає на улюблені ласощі. Так, Левкові вдається накопичити кругленьку суму.

До речі, потрібно згадати, що і в синагозі, і в церкві хлопчик прекрасно почувається. А як інакше, якщо священик і рабин – привітні й добрі люди, готові вислухати, зрозуміти і піти назустріч. Вам обов'язково сподобаються ностальгічні спогади Льовушки про щасливе дитинство, коли поруч були дорогі його серцю бабусі.

Вистава йде російською мовою.
Тривалість «Льовушки» – 100 хвилин.
Режисер-постановник – Ігор Славинський.

Не варто залишати найголовніше на потім, адже це й ті слова, які можеш не встигнути вимовити. Приходьте на виставу «Льовушка», щоб подивитися смішну і зворушливу історію!

Актори

Схожі події

Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати Про мишей та людей 25 березня 19:00, Пн Про мишей та людей Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 190 грн. Про мишей та людей Вже не хочу 25 березня Про мишей та людей Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Лускунчик 21 лютого 18:30, Чт Лускунчик Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 21 лютого Лускунчик Одеський театр Опери та Балету Придбати