24-pay-mark Created with Sketch.

Приворотне зілля

від 250 грн.
Обрати подію
Спектакль «Приворотне зілля» у Києві відбудеться у Київському драматичному театрі на Подолі.

Чому варто піти у театр на виставу «Приворотне зілля» у Києві?

  1. Постановка за твором братів Капранових – вперше в Театрі на Подолі.
  2. Містичний сюжет, що тримає увагу до останнього.
  3. Цілий букет різнобарвних емоцій від перегляду.

Спектакль «Приворотне зілля» у Києві

«Приворотне зілля» – вистава за твором братів Капранових у жанрі містично-комедійного трилеру, яку театр представляє в рамках проєкту #ФантастикаНаСцені. Над підготовкою вистави працювали:
  • режисер-постановник – Сергій Павлюк;
  • художниця-постановниця та художниця з костюмів – Марія Погребняк;
  • музичне оформлення – Сергій Павлюк;
  • художник з освітлення – Сергій Невгадовський;
  • звукорежисер – Сергій Шевченко;
  • помічниця режисера – Софія Людвіченко.

Сучасне українське фентезі на сцені Театру на Подолі

За твердженням творців вистави, містика сповнює українську землю, її повітря і води. Багато хто не раз чув, як українських жінок називають відьмами, зовсім не в якості образи… І от сьогодні, у розпал високотехнологічної епохи, двом працівникам компетентних органів ставлять задачу: поставити містичне на службу державним інтересам. Врешті, чом би й ні? Чим може нашкодити любовна магія? В роботі спецслужб її можна використати з максимальною користю! Але щойно найкращі агенти занурюються у життя села, де відробляють, нашіптують, знаджують, приворожують, – навички спецагентів виявляються безсилими… Прем’єра спектаклю відбулась 18 листопада 2021 року. Мова вистави – українська. Тривалість – 2 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Приворотне зілля» у Києві?

Просто зараз замовляйте квитки на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. За хвилину до Різдва 21 грудня 18:00, чт Kyiv Modern Ballet. За хвилину до Різдва Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 250 грн. Kyiv Modern Ballet. За хвилину до Різдва Вже не хочу 21 грудня Kyiv Modern Ballet. За хвилину до Різдва Київський культурний кластер "Краків" Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 02 грудня 18:00, сб Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 390 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 02 грудня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Пластична вистава 03 грудня 17:00, нд Пластична вистава "Косачка" Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 500 грн. Пластична вистава Вже не хочу 03 грудня Пластична вистава "Косачка" Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Самотнiсть в мережi 02 грудня 18:00, сб Самотнiсть в мережi Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Самотнiсть в мережi Вже не хочу 02 грудня Самотнiсть в мережi Будинок Кіно Придбати