24-pay-mark Created with Sketch.

Сніг у квітні 16+

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Сніг у квітні»?

1. Подивитися оригінальний міжнародний проект.
2. Поринути в незвичайну атмосферу двомовної вистави.
3. Познайомитися з сучасною класикою.

Інсценізація Поліни Медведевої повісті Теннессі Вільямса “Римська весна місіс Стоун”.

Історія кохання, котра могла трапитися будь-де, але сталася у Римі.

Вічне місто подарувало відомій американській актрисі Карен Стоун романтичні канікули, сповнені італійської пристрасті.
Серце кожної жінки прагне любові, скільки б разів до цього не обпікалося вогнем… Нашу героїню затягує у справжній вир, де переплелися кохання і страх, брехня і надія, а також віра у диво! Бо якщо дуже хотіти, то навіть у квітні випаде сніг.

Виставу створено за участю міжнародної команди: художник-постановник і художник з костюмів, який живе у Мюнхені і працює по всій Європі – Андреас фон Шліппе; у роботі також взяла участь компанія Mirage Adventures та Фонд театрального мистецтва імені Марка Прудкіна (Ізраїль).

На творчому рахунку німецького театрального художника Андреаса фон Шліппе безліч постановок у різних європейських театрах. Так склалося, що йому часто доводилося працювати в Європі з тими режисерами, у яких в різні роки виникали серйозні протиріччя з російською реальністю, що змусили їх покинути цю країну – Юрій Любимов, Анатолій Васильєв.

Поліна Медведева – уродженка Львова, яка стала ведучою актрисою Московського Художнього Театру, зіграла головні ролі в постановках таких режисерів як Олег Єфремов, Лев Додін, Юрій Бутусов, Міндаугас Карбаускіс, Петро Фоменко та ін. Після Революції Гідності Поліна Медведева залишила МХТ і повернулася на Батьківщину, в Україну. Зараз вона активно працює у Києві як режисер, а її остання вистава «Примари» за п’єсою Г. Ібсена, котра з великим успіхом йде на сцені театру «Сузір’я» – у минулому році взяла участь в престижному Единбурзькому театральному фестивалі.

Теннессі Вільямс (1911-1983) – класик американської драматургії ХХ століття, лауреат Пулітцерівської премії, автор, який «зірвав» традиційний світ драми, а його п’єси-хіти – «Трамвай «Бажання», «Скляний звіринець», «Кішка на розпеченому даху», «Літо і дим» – стали надбанням світового театру. Шалений успіх драматургії Теннессі Вільямса в середині ХХ століття не обмежується лише координатами певного часу, окремих епох. Кращі його твори пережили часи і обставини. І саме сьогодні такі його великі п’єси як «Трамвай «Бажання» та «Кішка на розпеченому даху» стали сенсаційними подіями театрального життя Британії. У нових постановках, що переосмислюють давні події і переносять глядача у сьогодення, є відчуття саме вічного пульсу Теннессі Вільямса, геніального американського драматурга, який пройшов крізь час.

Мова вистави – українська
Тривалість «Снігу у квітні» – 2,5 години (є антракт).
Прем'єра відбулася 12 квітня 2019 року.
Режисер-постановник – Поліна Медведєва.
Художник-постановник та художник з костюмів – Андреас фон Шліппе
Продюсери – Володимир Прудкін, Ірина Батько-Ступка
Музичне оформлення – Тимур Полянський
Художник з освітлення – Сергій Невгадовський
Балетмейстер – Анжеліка Борисова
Звукорежисер – Сергій Шевченко
Відео – Олександр Братінов
Помічник режисера – Любов СкіркоАктори