В джазі тільки дівчата, або Sugar

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Постановка комедійно-романтичної історії про кохання, дружбу, творчість, грошах, жадобі життя, талановитих людей і силі волі є надзвичайно актуальною для українського суспільства.

Події розгортаються в США 30-х років ХХ століття. У період великої депресії, економічних криз, тотального безробіття, процвітання корупції і бандитизму (епоху гангстерів і джазу) діячі культури змушені заробляти не тільки власним талантом, а й де прідется.Теми, що спливають у п'єсі, нагадують картини сучасного життя України (хіба не актуальні слова героїв п'єси: «Ми винні м'ясник, винні власнику. Світло, газ, тепло - все відключено. Як голодний буть, знає тієї, хто мистецтву служити ...»).

Двоє кращих друзів-музикантів відправляються з Чикаго до Флориди в пошуках заробітків та кращого життя. Одна ніч - і вони на сонячному березі океану в Маямі серед красунь жіночого джаз-бенду. Тут все говорить про любов, тут хочеться закохувати і закохуватися. Воістину, рай для чоловіків, якби тільки не ... дірки в кишенях, розлючені гангстери, що йдуть по сліду, і жіночі туфлі на чоловічих ногах.

«Sugar, або В джазі тільки дівчата» від Національної оперети зазвучить цікаво і по-новому. На глядачів чекає незабутня оригінальна постановка, повна креативних режисерських рішень, соковитого гумору і сценографических новацій. Дотепний, динамічний, інтригуючий, запальний мюзикл доведе:> кожен має шанс змінити себе і світ навколо на краще!

Перелік подій