24-pay-mark Created with Sketch.

В джазі тільки дівчата, або Sugar

-
Відгуків немає
від 100 ₴
120 хв.
від 100 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «В джазі тільки дівчата, або Sugar» у Києві?

  1. Нова цікава версія відомої історії.
  2. Динамічний сюжет, сповнений яскравого гумору та інтриги.
  3. Повне емоційне перезавантаження для глядачів.

Спектакль «В джазі тільки дівчата, або Sugar» у Києві

Пропонуємо вашій увазі чудову комедійно-романтичну постановку про дружбу, кохання, творчість, а також гроші, талановитих людей та силу волі. Оригінальний та креативний режисерський підхід, новації у сценографії, переконлива гра акторів та блискучий гумор сповнили відому історію нового звучання. Оцініть особисто!

Яскравий мюзикл та цікаві паралелі з нашою сучасністю

Події мюзиклу відбуваються в США у 30-х роках ХХ століття. Це період глобальної кризи, безробіття, корупції, бандитизму і, звісно, період розквіту джазу. У такі часи навіть творчим людям доводиться заробляти усіма способами – не лише власним талантом. У непростих обставинах опиняються і двоє друзів-музикантів, які вирушають до Флориди у пошуках кращого життя. І ось, здавалось би, доля надає шанс: навколо – стільки красунь, що тільки закохуйся та радій життю. Але іще є й порожні кишені, проблеми із гангстерами та… жіночі туфлі на ногах. Жвавий мюзикл підкорить динамізмом та дотепністю, підкреслить схожість із нашою сучасністю та вкотре нагадає: шанс змінити світ на краще має кожен! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «В джазі тільки дівчата, або Sugar» у Києві?

Придбати квитки завжди зручно онлайн на Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав: від 55 хв. (на малій сцені) до 3 год. 20 хв. (основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: Якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття (ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.


Увага! На виставу доступна послуга аудіодискрипціі.
При замовленні послуги аудіодискрипції потрібно:
  • при купівлі квитка у касі театру оперети - попередити касира про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);
  • при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;
  • попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;
  • для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;
  • у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.